بایون
بایون

آشنایی با نحوه خرید خانه در دبی

آشنایی با نحوه خرید خانه در دبی

خرید خانه در دبی علاوه بر این که امکان تجربه یک زندگی لوکس را در این شهر برای شما فراهم می کند، بلکه از سایر مزایای مثبت آن نیز برخوردار خواهید شد. در این مقاله قصد داریم به ارائه توضیحات بیشتری در زمینه خرید خانه در دبی بپردازیم. پس تا پایان این مطالب همراه ما باشید.

 

آشنایی با نحوه خرید خانه در دبی
آشنایی با نحوه خرید خانه در دبی – «buy0n.com»

علت انتخاب شهر دبی توسط خیلی از افراد، جدا از زندگی کردن در آن، مسئله بیزینس و کاری می باشد. با خرید خانه در دبی، علاوه بر گرفتن ویزای اقامت آن، می توانید اقدام به انتقال سرمایه خود به شهری امن نمایید و به سود قابل توجهی با فعالیت و کار در این شهر دست یابید. به همین دلایل، مهاجرت به شهر دبی توسط خیلی از ایرانیان مورد استقبال قرار می گیرد.

خرید خانه در دبی چه شرایطی دارد؟

یکی از راحت ترین روش ها جهت گرفتن ویزای شهروندی امارات، زندگی کردن در دبی با رعایت قوانین و شرایط خاص آن می باشد که از این طریق قادر به زندگی کردن در یکی از شهرهای لوکس جهان خواهید بود. در صورتی که می خواهید در دبی خانه بخرید، بایستی در رابطه با این مسئله آگاهی داشته باشید که بعضی از خانه های موجود در این شهر، همچون شهرهای ایران خیلی گران بوده و بعضی دیگر نیز با قیمت های متوسط به فروش می رسند.

می توانیم اینگونه بگوییم که باید به هزینه کردن حداقل یک میلیون درهم جهت خرید خانه در دبی بپردازید، تا قادر به دریافت ویزای شهروندی کشور امارات باشید. همچنین امکان تمدید ویزای شما با ارائه دادن مدارک ملک تملک شده وجود دارد. شایان ذکر است که می توانید اقدام به دریافت ویزای بلند مدت ده ساله، با خریداری آپارتمان به مبلغ بیش از 10 میلیون درهم کنید.

به خاطر داشته باشید که شما نمی توانید تابعیت کشور امارات را با خرید خانه در دبی دریافت کنید و فقط توانایی دریافت ویزای دو ساله قابل تمدید را خواهید داشت. همچنین بایستی زمان خرید، انجام مراحل شهروندی، برعکس روند معمول سایر کشورها، به صورت جداگانه صورت گیرد.

روز به روز شاهد تغییر و به روزرسانی شرایط و قوانین اقامت در دبی با خرید ملک در آن هستیم. دولت امارات به همین علت قصد افزایش ویزای دو ساله به پنج ساله را داشته که احتمالاً اجرای این قانون به زودی در آینده انجام خواهد شد.

خرید خانه در دبی چه شرایطی دارد؟
شرایط خرید خانه در دبی – «buy0n.com»

علاوه بر آن، در صورتی که می خواهید پس از خرید خانه در دبی در این شهر مشغول به کار شوید، بایستی اقدام به اخذ ویزای مربوطه نموده و به خاطر داشته باشید که گرفتن مجوز کار دبی با معامله مسکن امکان پذیر نیست. به منظور باطل نشدن ویزای تان پس از خرید خانه در دبی، بایستی حداقل به این کشور هر 360 روز یکبار وارد شوید.

سرمایه گذاری در دبی چه مزایایی را به دنبال دارد؟

ممکن است آگاهی از مزایای سرمایه گذاری در دبی بتواند سبب از بین بردن تردید شما جهت خرید خانه در این شهر گردد و بتوانید با اطمینان در این زمینه تصمیم گیری کنید. این مزایا عبارتند از:

 • بین المللی بودن و شهرت شهر دبی
 • رشد فزاینده ساخت و سازها در آن
 • بیش از 20 درصد رشد اقتصادی در این شهر
 • برخورداری از امکانات و شرایط لوکس زندگی
 • دارا بودن امنیت سرمایه گذاری و مالی بالا
 • یکی از توریستی ترین شهرهای جهان
 • آمار پایین جرم و جنایت در این شهر
 • قوانین و مقررات حاکم در دبی
 • نبود پیچیدگی در امور اداری و دولتی آن
 • هزینه کم رفت و آمد به ایران به جهت نزدیکی آن به این کشور

قیمت خرید خانه در دبی بستگی به فاکتورهایی همچون متراژ ملک، موقعیت و چشم انداز آن دارد اما به دنبال خانه ای با قیمت پایین تر از 150 هزار دلار در این شهر نباشید.

همچنین انتظار برخورد با قیمت های نجومی را نیز پیش از خرید خانه در دبی داشته باشید. به عنوان مثال، این مقدار به صد میلیون دلار نیز در امارات هیلز و نخل جمیرا خواهد رسید. می توان چیزی حدود 500 هزار دلار را برای خانه دو خوابه در دبی در نظر گرفت.

 

سرمایه گذاری در دبی چه مزایایی را به دنبال دارد؟
مزایای سرمایه گذاری در دبی – «buy0n.com»

معرفی مراحل خرید خانه در دبی

لازم است که بگوییم، دریافت راهنمایی و مشاوره از یک مؤسسه معتبر که تجربه سالها فعالیت در این حوزه را داراست، می تواند کمک شایانی به شما در پیمودن مسیر اخذ تابعیت و دریافت سند نماید تا مجبور نباشید برای انجام این کار، آشنایی لازم با قوانین و مقررات مختلف را پیدا کنید و به آسانی قادر به یافتن ملک یا خانه مد نظر خود در شهر دبی باشید.
برای داشتن بهترین خرید با توجه به میزان بودجه تان، یک مشاور بین المللی می تواند کمک زیادی به شما در این زمینه نماید. شرکت ما با داشتن سابقه ای درخشان در حوزه خرید و فروش املاک و مستغلات، می تواند راهنمایی های لازم جهت خرید خانه رویایی تان را در اختیارتان قرار دهد.

نخست بایستی اقدام به طی نمودن فرآیند خرید و فروش به واسطه شرکت های معتبر ساختمانی یا آژانس های خرید خانه به صورت قانونی نمایید. پس از یافتن خانه مد نظر خود، باید به امضای یک توافقنامه در نخستین گام بپردازید که به آن MOU اطلاق می شود. بعد از آن، شما مبلغی را به عنوان ودیعه در اختیار فروشنده نزد شرکت املاک و مستغلات می گذارید.

همچنین بایستی ارائه گواهی عدم شکایت NOC که در دفتر شرکت سازنده پروژه با حضور فروشنده و شما صادر شده، جهت انتقال مالکیت تان صورت گیرد. بعضی از خانه ها دارای مالکیت مطلق بوده و مالکیت این نوع املاک تنها به اشخاصی که تابعیت کشورهای خلیج و امارات را دارند تعلق می گیرد. شما باید اقدام به انتخاب خانه تنها در بخش ها و مناطقی که افراد خارجی در آن حق خرید را دارند، نمایید.

اجرای تمامی مفاد موجود در قرارداد امضا شده بین فروشنده و شما، بایستی به شکلی دقیق صورت گیرد. البته باید هنگام خرید خانه در دبی ویژگی ها و شرایط خاصی را مد نظر قرار دهید تا در اداره املاک و اراضی جهت ثبت سند، مشکلی ایجاد نشود.

معرفی مراحل خرید خانه در دبی
معرفی مراحل خرید خانه در دبی – «buy0n.com»

 

علاوه بر آن، اگر که قصد دریافت شهروندی با خرید ملک برای کلیه اعضای خانواده خود را دارید، بایستی متراژ خانه برای سکونت تمامی افراد خانواده شما مناسب و جادار باشد. طی نمودن کلیه مراحل دریافت سند، در اداره املاک و اراضی دبی جهت انتقال سند به اسم شما لازم است.

جهت دریافت سند به چه مدارکی نیاز است؟

1-یک نسخه کپی از ویزا که می تواند توریستی نیز باشد

2-یک نسخه کپی از پاسپورت

3-افرادی که می خواهند مالکیت شراکتی میان زن و شوهر را دریافت کنند بایستی گواهی ازدواج ارائه دهند.

4-توافقنامه ای که میان فروشنده و خریدار امضا شده است.

5-دریافت گواهی عدم اعتراض از سوی شرکت سازنده آن

شایان ذکر است که با توجه به شرایط یا روند خرید خانه در دبی، ممکن است نیاز به ارائه مدارک دیگری نیز باشد که بایستی آنها را نیز تحویل اداره املاک و اراضی دبی دهید. شما می توانید با پیمودن مراحل اصولی و قانونی در دبی صاحبخانه شوید و تجربه اقامتی لذتبخش را در کنار سرمایه گذاری امن در این شهر رقم بزنید.

بازار پرطرفدار فروش خانه در دبی

از جمله عوامل مهم سرمایه گذاری، نقدشوندگی سرمایه محسوب می شود. همانگونه که بازار خرید خانه در دبی پر رونق است، بازار فروش آن نیز دارای بازده بالایی خواهد بود. دلیل جذب خیلی از سرمایه گذاران کوچک و بزرگ به شهر دبی از سراسر جهان را می توان افزایش رشد سالانه قیمت خرید خانه در دبی دانست. خیلی کم پیش می آید که فروش خانه ای در دبی به قیمت واقعی بازار، بیش از یک ماه به طول انجامد که همین موضوع نشانگر میزان حجم بالای خرید و فروش یا معامله و در واقع نقد شوندگی سرمایه تان با خرید خانه در دبی می باشد.

 

بازار پرطرفدار فروش خانه در دبی
بازار پرطرفدار فروش خانه در دبی – «buy0n.com»

معرفی تعدادی از شرکت های فعال در زمینه ساخت ملک در دبی

در شهر دبی کشور امارات، شرکت های متعددی در حوزه ساخت و ساز ملک حال فعالیت می باشند که می توانند کمک شایانی را به خیلی از طرفداران خرید خانه در دبی جهت راه اندازی و ساخت انواع پروژه های ساختمانی نمایند. تا آنها بتوانند تجربه سرمایه گذاری امنی را بدون پرداخت هزینه های هنگفت، طی نمودن مراحل دشوار تغییر مالکیت و …. برای خود رقم بزنند. با این حال، شرکت های بزرگ تنها این مزیت ها را ندارند، ولی همین مسئله از جمله مزایای مهم آنها محسوب می گردد.

همچنین، شما بایستی از اطلاعات لازم در رابطه با مناطق و محله های مختلف جهت خرید خانه در دبی برخوردار باشید. خرید خانه در بعضی از مناطق دبی برای اشخاص خارجی امکان پذیر نیست چرا که این مناطق، محل زندگی انحصاری و خاص افراد اماراتی به شمار می رود. در صورتی که آشنایی و شناخت لازم را با محله ها و مناطق دسته دوم داشته باشید آن وقت می توانید یک زندگی لذت بخش را در شهر دبی تجربه نمایید.

هدف ما در ادامه این مقاله، آشنایی هر چه بیشتر شما عزیزان با انواع شرکت های املاک و مستغلات که در زمینه ساخت پروژه های ساختمانی در دبی فعالیت دارند می باشد.

آشنایی با شرکت اعمار دبی

شرکت اعمار دبی توانسته است سود فراوانی را نصیب خیلی از افراد ایرانی و غیر ایرانی در زمینه خرید خانه در دبی نماید. این شرکت ساختمانی در سطح جهانی از بیشینه خیلی زیادی در حوزه ساخت املاک با ارائه بهترین امکانات برخوردار است. شرکت اعمار به عنوان یک هلدینگ، قادر به اجرا و پیاده سازی ایده های مهندسی ساختمانی در انواع سطوح خواهد بود و تمام سعی خود را جهت تغییر سلایق مشتریان خود، با بهره گیری از روشی مدرن در پروژه های ساختمانی تجاری و مسکونی به کار می گیرد و می تواند کمک قابل توجهی به بهبود کیفیت زندگی در شهر دبی نماید.

آشنایی با شرکت اعمار دبی
آشنایی با شرکت اعمار دبی – «buy0n.com»

در سال 1997 بود که شرکت اعمار تأسیس گردید. درست زمانی که این شرکت فقط از سرمایه ای به میزان یک میلیارد درهم برخوردار بود. این شرکت موفق به راهیابی به سایر کشورها از قبیل عراق، عربستان، هند، ترکیه، پاکستان، مصر و … پس از بدست آوردن حداکثر موفقیت و توجه در حوزه ساخت املاک و مستغلات گردید. تا اینکه بتواند به تغییر ساختار بناها و بافت ساختمان ها از طریق اجرا و پیاده سازی پروژه های نوین نماید.

برج خلیفه دبی را می توان از معروف ترین پروژه های شرکت عمار دبی دانست که در منطقه داون تاون واقع است. این برج مورد توجه کلیه افراد، حتی آنهایی که سفر به دبی را تجربه نکرده اند و فقط تصاویر آن را مشاهده نموده اند به عنوان مرتفع ترین برج دنیا می باشد. می توان گفت که شرکت اعمار سازنده بلندترین برج های دبی است. از این رو، خریداری پروژه های ساخته شده توسط شرکت اعمار می تواند بهترین سرمایه گذاری در حوزه خرید املاک به شمار آید.ساخت تمامی پروژهای ساختمانی شرکت اعمار با بهره گیری از کلیه امکانات رفاهی بوده و همگی آنها مورد استقبال فوق العاده مردم قرار گرفته اند.مؤسس این شرکت و رئیس هیئت مدیره آن، محمد العبار است. بنابر اظهارات وی، این شرکت قصد دارد در تمامی پروژه های ساخت و ساز، در ردیف مهمترین شرکت های جهان قرار گیرد. شرکت اعمار دارای بیش از 10 هزار نفر کارمند بوده و توانسته است جوایز متعدد بین المللی را به جهت دارا بودن دستاوردهای عظیم به خود اختصاص دهد. هم اکنون این شرکت از درآمدی حدود 3.3 میلیارد دلار برخوردار است.

رعایت اصول و قوانین مؤثر و مهم در همه بخش های ساخت و ساز از جمله طراحی، ارتقا و اجرای آنها، با بهره گیری از استانداردهای به روز جهانی و مدرن ترین امکانات، می تواند از مزایای مهم و امتیازات اصلی شرکت اعمار به شمار آورد. علاوه بر موارد مذکور، این شرکت به ساخت مؤسسات آموزشی، مراکز مراقبت از سالمندان و کودکان، مراکز درمانی، سالن های غذاخوری و رستوران ها و …. نیز می پردازد.

 

شرکت نخیل دبی، یکی از شرکت های ساختمانی در دبی
معرفی شرکت نخیل دبی – «buy0n.com»

شرکت ساختمانی نخیل دبی

شرکت های مختلفی جهت خرید خانه در دبی مشغول به فعالیت بوده که یکی از معتبرترین و مطمئن ترین آنها نخیل دبی است. این شرکت دارای سابقه ای درخشان در حوزه املاک و مستغلات بوده و دولتی می باشد.

احداث بناهای تجاری، اداری، مسکونی، آسمان خراش ها، برج ها، هتل ها و مراکز خرید، مراکز تفریحی و همچنین مراکز رفاهی در کارنامه این شرکت به چشم می خورد.

فعالیت شرکت نخیل دبی به عنوان یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین سازندگان املاک در این شهر، از سال 1990 آغاز گردید. این شرکت هم اکنون نیز مشغول به کار در 78 کشور دیگر به غیر از امارات متحده عربی می باشد.به این علت موفق به فراهم آوردن تجربه ای نوین در این کشورها با انجام پروژه های ساختمانی متعدد و تنوع کاربری شده است. تاکنون شرکت نخیل دبی عملکرد موفقی را در این کشورها از خود نشان داده است. بنیانگذار شرکت نخیل دبی، علی رشید احود لوته است که مدیر عامل این شرکت نیز می باشد.

از مهمترین پروژه های صورت گرفته توسط این شرکت در دبی که می توان به آنها اشاره نمود، نخل جمیرا، نخل جبل علی، جمیرا پارک و جزایر جمیرا می باشد. در صورت جستجوی پروژه جمیرا در اینترنت، با اطلاعات جالب و شنیدنی در رابطه با این عجایب خلق شده به دست بشر مواجه خواهید شد که سالانه تعداد زیادی از مردم به دبی جهت تماشای آن مسافرت می کنند.
شرکت نخیل دبی
معرفی شرکت نخیل دبی از معتبرترین سازندگان املاک – «buy0n.com»
معروف ترین جاذبه گردشگری امارات، نخل جمیرا به شمار می آید، سؤال اینجاست شرکتی که توانسته دست به خلق چنین پروژه های شگفت انگیز و جذابی بزند، اعتماد کردن به آن جهت خرید خانه در دبی تا چه میزان امکان پذیر است؟

این شرکت قادر به ارائه پروژه های مختلف در حال ساخت به سرمایه گذاران خود خواهد بود. از این رو، می توان آن را نخستین انتخاب سرمایه گذاران در این حوزه دانست. افرادی که می خواهند دست به سرمایه گذاری در آپارتمان ها، ویلاها، تاون هاوس ها و همچنین زمین ها بزنند، شرکت نخیل می تواند برای آنها انتخاب منحصر به فردی به شمار آید.

شرکت نخیل دارای پروژه هایی در خیلی از مکان های خاص دبی از قبیل جزایر جمیرا، پالم جمیرا، دیسکاوری گاردن، الفرجان، پالم جبل علی، دبی اینترنشنال سیتی، جمیرا پارک و …. بوده که از مناطق رو به رشد و لوکس شهر دبی محسوب می شوند.

آشنایی با شرکت مراس دبی

مؤسس و مالک شرکت مراس دبی، فردی به نام شیخ محمد بن راشد آل مکتوم می باشد. سرمایه گذاری در تمامی پروژه های این شرکت در سال های اخیر با رشد قابل توجهی همراه بوده است. همین امر، سرمایه گذاری در املاک این شرکت را به یک مقوله سودآور و پربازده تبدیل نموده است. مردم امارات از زمان تأسیس این شرکت استقبال زیادی از آن به عمل آورده اند و از این رو، موفق به رشد اقتصادی چشمگیری شده است.

آشنایی با شرکت مراس دبی
آشنایی با شرکت مراس دبی – «buy0n.com»
علاوه بر پروژه های ساختمانی، هدف مهم این شرکت، دستیابی به پیشرفت قابل توجه در حوزه های اقتصادی و صنعتی می باشد. به همین دلیل، این شرکت با دارا بودن پروژه های متعدد در تمامی حوزه ها، به عنوان یک هلدینگ چند منظوره به شمار می آید.با توجه به طرح های این شرکت که بیشتر متمرکز بر حوزه املاک و مستغلات است، مشتریان این شرکت و صاحبان آنها می توانند اقدام به سرمایه گذاری و کسب تجربه ای موفق در زمینه های مختلفی همچون توریسم، تفریحات و سرگرمی، املاک و مستغلات و …. نمایند.

وجود این زیر مجموعه ها در شرکت مراس توانسته سبب جذب کارشناسان مجرب و حرفه ای شود و روشی نو را در زمینه اجرا و فروش پروژه های ساختمانی به افراد سرمایه گذار در دبی، خلق نماید. تجربیات شرکت مراس در کلیه زمینه های توسعه شهر دبی و شهرداری آن، با دارا بودن سابقه بیست ساله موفقیت آمیز بوده است. این شرکت عملکرد فوق العاده ای را در پروژه های مختلف از خود نشان داده است. هم اکنون نیز اجرا و پیاده سازی خیلی از پروژه های عظیم دیگر را نیز در دبی بر عهده دارد.از جمله این پروژه ها می توان برای نمونه، به پروژه ساحل جی بی آر دبی اشاره نمود.

شرکت مراس جهت خرید خانه در دبی و سرمایه گذاری در این حوزه، مناطق متعددی را برای این منظور در نظر دارد که با هم متفاوت می باشند، ولی معمولاً در بخش هایی همچون جبل علی هیلز، خلیج جمیرا، بندر لامر و …. به فعالیت و ارائه پروژه های خود می پردازد.

 

"<yoastmark

شرکت داماک، یکی از شرکت های فعال در حوزه ساخت و ساز در دبی

شرکت داماک دبی، از مهمترین و وسیع ترین هلدینگ ها در سراسر جهان و به ویژه در دبی به شمار می آید. با توجه به وسعت این شرکت ساختمانی خصوصی، در حال حاضر توانسته از سراسر نقاط جهان خیلی از افراد سرمایه گذار جهت خرید خانه در دبی را به سمت خود جذب نماید. ساخت و ساز به روشی مدرن در کنار بکارگیری خلاقیت، از اهداف اصلی شرکت داماک دبی محسوب می گردد تا با این کار، قادر به طراحی و پیاده سازی مجموعه ای از سازه های ویلایی و آپارتمانی جهت افزایش بهره وری باشد.

شرکت داماک دبی اقدام به فعالیت در حوزه ساخت و ساز از سال 2002 تاکنون نموده است و هم اکنون موفق به کسب نتایج قابل توجهی در این زمینه شده است. از این رو، مشتریان خرید خانه در دبی می توانند تجربه ای پرسود و شیرین را از طریق خرید پروژه های ساختمانی این شرکت کسب کنند. نخست، واحدهای ارائه شده در این مجموعه به تعداد 12 هزار مورد بوده است و پس از آن، این میزان افزایش یافته است. به صورت مشخص و خاص بعضی از این واحدها مسکونی است و بهره برداری از سایر موارد به عنوان مراکز اقامتی همانند هتل ها و مراکز تفریحی صورت گرفته است.

در حال حاضر، داماک موفق به تحویل بیش از 40 هزار واحد ساختمانی به سرمایه گذاران خود شده است. از این رو، سبب ایجاد تحولی نوین در حوزه ساخت و ساز گشته است.

این شرکت تمام سعی خود را در جهت برقراری ارتباطی پویاتر با مشتریانش به کار می گیرد. تاکنون موفق به سرانجام رساندن پروژه های زیادی شده است. شهرک ها، خانه های ویلایی و قصرهای شگفت انگیز، خانه های لوکس آپارتمانی از جمله همین پروژه ها محسوب می شوند. اما پروژه ها و خدمات این شرکت فقط به این موارد محدود نمی گردد.

شما قادر به دریافت وام های کم بهره از این شرکت با خرید از آن خواهید بود که چنین خدماتی در حوزه ساخت و ساز و توسعه پروژه های ساختمانی کمتر از سوی هلدینگ ها یا شرکت های فعال مشاهده می شود. بنابراین، شما امکان دریافت وام های کم بهره و همچنین استفاده از شرایط آسان پرداخت را با سرمایه گذاری در پروژه های شرکت داماک خواهید داشت. و از این طریق قادر به بهره مندی از سرمایه گذاری پر سود، با توجه به بودجه مورد نظر خود به بهترین شکل ممکن هستید.
گزینه های زیادی جهت خرید خانه در دبی برای شما وجود دارد. در این کشور، میزان صفر درصد جهت مالیات بر درآمد کشور لحاظ شده است. به سبب همین امر روز به روز با افزایش پیشرفت امکانات رفاهی در این شهر مواجه هستیم. بنابراین، خرید ملک از بهترین تصمیمات جهت افزایش میزان سرمایه خود و مسئله آینده فرزندانتان در این کشور به شمار می آید. در کلیه مناطق جهان جهت خرید خانه بایستی یک سری مراحل قانونی طی شود. برای خرید خانه در دبی گذراندن این مراحل ضروری است که باید با دریافت مشاوره و راهنمایی از یک مشاور خبره و آشنا با قوانین در این حوزه انجام شود.
نحوه خرید آپارتمان در دبی
نحوه خرید آپارتمان در دبی – «buy0n.com»

در نهایت باید بگوییم که شما بایستی جهت دستیابی به موفقیت در امر سرمایه گذاری و خرید خانه در دبی، از وجود شرکت های موجود در این کشور همچون نخیل، اعمار، داماک، مراس و …. استفاده نمایید.

نحوه خرید آپارتمان در دبی

خیلی از ایرانیان تمایل به خرید آپارتمان در دبی، به جهت نیاز به پیمودن مراحل آسان و بدون دغدغه دارند. یافتن یک آپارتمان متناسب با سلیقه و مورد دلخواه شما در دبی کار سختی به نظر نمی رسد. شما می توانید. شرکت های متعدد فعالی در حوزه خرید آپارتمان در دبی وجود دارند.شما می توانید اقدام به انتخاب آپارتمان مورد نظر خود با جستجو در اینترنت نموده و آن را خریداری کنید.

پیدا کردن مناسب ترین و بهترین آپارتمان در دبی

خیلی از مردم از سراسر جهان، جذب آپارتمان های عظیم و مرتفع شهر دبی شده و اقدام به سرمایه گذاری با خرید آنها می کنند. یکی از بهترین گزینه ها جهت سرمایه گذاری، شهر دبی محسوب می شود.این شهر با گسترش سریع اقتصادی و همچنین پایین بودن جرم و جنایات به میزان قابل توجه، همراه است. جهت خرید آپارتمان در دبی باید اقدام به یافتن نواحی مجاز برای افراد خارجی در این شهر کنید. پس از آن مناسب ترین مناطق و خیابان ها را جهت سکونت پیدا کنید.

مناطقی در شهر دبی وجود دارند که شناخته شده تر هستند و ترجیح خیلی از افراد خریداری آپارتمان در آنها است.این مناطق دارای قیمت بالاتری بوده و هم اینکه دسترسی آسان به مراکز تفریحی و خرید برای آنها وجود دارد.در کل می توان گفت جهت زندگی کردن مناسب تر خواهند بود. دبی یکی از شهرهای برتر دنیا محسوب می گردد یافتن مناطق مناسب جهت سکونت در آن خیلی کار وقت گیر و سختی نخواهد بود. همچنین، در صورت نداشتن شرایط و زمان لازم جهت ارزیابی مناطق مناسب جهت خرید آپارتمان در دبی، ما قادر هستیم به منظور یافتن بهترین گزینه شما را یاری نماییم.

معرفی مناطق مشهور دبی جهت خرید خانه 

مناطقی در دبی وجود دارد که از شهرت زیادی برخوردارند. پالم جمیرا، دبی مارینا، ساحل جمیرا، داون تاون، جی بی آر، دبی هاربر، بندر لامر، جمیرا لیک تاورز و ساحل اعمار از مناطق هستند که میتوان به آنها اشاره نمود.این مناطق دارای آپارتمان های لوکس بوده و هم از واحدهای آپارتمانی منحصر به فرد و مدرنی جهت خرید برخوردارند. از دیگر خصوصیات این مناطق در دسترس بودن امکانات مختلف، چشم انداز های شگفت انگیز آپارتمان ها، نبود شلوغی و سر و صدا و وجود آرامش می باشد .این بخش ها از مناطق برتر دبی جهت خرید آپارتمان به شمار می آیند.

 

معرفی مناطق مشهور دبی جهت خرید خانه
معرفی مناطق مشهور دبی جهت خرید خانه – «buy0n.com»

خرید آپارتمان در دبی چه مزایایی را به همراه دارد؟

ممکن است به مرور زمان هر ملکی با مشکلاتی مواجه شود که نیاز به تعمیر و نگهداری داشته باشد. پیشنهاد ما به شما خرید آپارتمان در دبی به علت داشتن نیاز کمتر به بازسازی و تعمیرات می باشد.تعداد ساکنان یک برج می تواند بسیار زیاد باشد، از این رو، اقدام به تقسیم بندی هزینه ها بین اعضا خواهد شد. شما بغنوان ساکن شخصاً پرداخت کلیه هزینه های تعمیر و نگهداری ملک خود را انجام نمی دهید. از طرف دیگر، در ساخت و احداث خیلی از برج ها در دبی از لوکس ترین و بهترین امکانات بهره گرفته می شود .در صورتی که خودتان قصد مهیا نمودن آن امکانات را برای ملک شخصی خود داشته باشید، با هزینه های خیلی زیادی روبرو خواهید شد.

 بررسی میزان قیمت خانه در دبی

در دبی قیمت آپارتمان به تعداد اتاق ها، متراژ آپارتمان، موقعیت جغرافیایی و امکانات آن بستگی داشته و همانند ایران دارای قیمت های متغیری هستند. قیمت خرید آپارتمان در دبی قطعاً با افزایش تعداد اتاق خواب ها، موقعیت منطقه ای آپارتمان مورد نظر و همچنین بیشتر بودن امکانات لوکس آن، بالا خواهد رفت.

قیمت آپارتمان واقع در کنار ساحل با چشم انداز بی نظیر دریا

پروژه های واقع در ساحل دریا و دارای چشم انداز بی نظیر دریا، دارای قیمت های بالاتری هستند. گرانترین مناطق دبی به ترتیب، مناطق پالم جمیرا، داون تاون، دبی هاربر و دبی مارینا می باشد. در این منطق آپارتمان های لوکس و خیلی گرانی واقع هستند.

متراژ آپارتمان ها در دبی از پنجاه متر به بالا بوده و شما بایستی اقدام به تهیه خانه ای مناسب، با توجه به تعداد اعضای خانواده خود نمایید. به عبارت دیگر، متناسب بودن شرایط و اندازه خانه با تعداد افراد خانواده، یکی از شرط های اصلی جهت اخذ اقامت برای تمامی اعضای خانواده با خرید آپارتمان در دبی محسوب شده و نبایستی متراژ خانه خیلی محدود و کوچک باشد.

آشنایی با میزان مبلغ شارژ انواع آپارتمان در دبی

بیشتر واحدهای آپارتمانی دبی، به صورت تک خوابه، استودیو فلت، دو خوابه، سه خوابه و یا حتی بیشتر می باشند. میزان مبلغ شارژ سالیانه آپارتمان ها نسبت به ویلاها بیشتر است. وجود تجهیزات وسیع و امکانات در برج های مسکونی همواره تقاضای خرید آپارتمان را در مقایسه با خرید ویلا دارای نرخ بیشتری قرار می دهد.

بررسی مسئله مناسب بودن خرید آپارتمان در دبی

شهر دبی را می توان یکی از گزینه های مناسب جهت خرید آپارتمان به شمار آورد. زیرا که هم دارای امکانات لازم و ضروری زندگی است و هم اینکه آپارتمان های آن نوساز می باشد. از این رو، در صورت داشتن قصد خرید آپارتمان در هر زمانی، می توانید از مدرن و خوب بودن انتخاب خود اطمینان پیدا کنید. آپارتمان های دبی به منظور سرمایه گذاری، گزینه های مناسب و خوبی محسوب شده و ترجیح 80 درصد از مشتریان خرید آپارتمان در دبی می باشد.

آشنایی با میزان مبلغ شارژ انواع آپارتمان در دبی
آشنایی با میزان مبلغ شارژ انواع آپارتمان در دبی – «buy0n.com»

سؤالات متداول در رابطه با خرید خانه در دبی

 • آیا قوانین حاکم بر سایر شهرهای امارات متحده عربی در رابطه با خرید خانه، در دبی نیز به همان صورت است؟

خیر. خرید خانه در دبی نسبت به سایر شهرهای امارات متفاوت بوده و خیلی از قوانین حاکم بر هر کدام از این هفت شیخ نشین با هم کاملاً فرق دارد.

 • آیا افراد خارجی می توانند اقدام به خرید خانه در کلیه نقاط دبی نمایند؟

خیر. فقط در مناطق شناخته شده با نام FREEHOLD، افراد خارجی می توانند به خرید خانه بپردازند و انجام این کار برای آنها مانعی ندارد.

 • آیا نیاز به داشتن وکیل جهت خرید خانه در دبی است؟

خیر. با توجه به اینکه تهیه کلیه نمونه قراردادها و تمامی مراحل خرید و فروش از طریق اداره دولتی اراضی دبی صورت می گیرد، بنابراین احتیاجی به داشتن وکیل نخواهد بود.

 • در کدام مناطق دبی می توان گرانترین و بهترین آپارتمان را یافت؟

گران ترین مناطق خرید آپارتمان در دبی، داون تاون، دبی مارینا، دبی هاربر و پالم جمیرا می باشد.

 • در کدام مناطق دبی می توان به دنبال آپارتمان های ارزان قیمت بود؟

مناطقی از دبی که دارای آپارتمان های ارزان قیمت هستند می توان به اینترنشنال سیتی، رمرام، سیلیکون اویسیس و آی ام پی اشاره نمود.

 • شارژ آپارتمان در دبی چگونه پرداخت می شود؟

بر اساس نامه ارسال شده به صاحب آپارتمان از شرکت سازنده آن در ابتدای هر سال میلادی، تعیین میزان مبلغ شارژ سالیانه صورت می گیرد. صاحب ملک اقدام به پرداخت آن به مدت دو هفته نماید و اگر تأخیری در پرداخت آن صورت گیرد، صاحب ملک مشمول جریمه خواهد شد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.