بایون
بایون
خدمات ویژه بایون

آیا با خدمات ویژه بایون آشنا هستید؟

ساختمان و ساختمان سازی یکی از نیازهای هر جامعه محسوب می شود و این موضوع را شرکت بایون به خوبی درک کرده است. چرا که بدون وجود محلی برای زندگی قطعا جامعه ای هم شکل نمی گیرد از اینرو در اینجا است که لزوم حضور شرکت های ساختمان سازی که حرفه ای بوده و بتوانند انتظارات همه ی اقشار جامعه را برآورده کنند احساس می شود. این شرکت های ساختمان سازی می توانند تنها مشغول به ساخت ساختمان بوده و به طراحی داخلی و متریالی که در درون منزل مورد استفاده قرار می گیرد ارتباطی نداشته باشند و برخی دیگر هم هستند که در زمینه ی دکوراسیون داخلی و موارد مربوط به آن نظیر شیرآلات، کاغذهای دیواری، کمدها و سایر مواردی از این دست مشغول به کار هستند.

برخی شرکت ها هم در رابطه با وارد کردن و یا تولید مصالح ساختمانی مشغول به کار بوده و به نوعی متریال اولیه ی ساختمان سازی را فراهم می آورند. شرکت بایون یکی از شرکت هایی است که در زمینه ی ساخت و ساز و تامین مصالح مشغول به انجام فعالیت بوده و با نام ثبت شده ی شرکت بایان الماس شرق آسیا شناخته می شود. این شرکت نه تنها در داخل ایران بلکه در خارج از کشور هم مشغول به انجام فعالیت بوده و توانسته است پروژه هایی حرفه ای در کشورهای آمریکا، فرانسه و .. در شهرهای مختلفی از این کشورها مانند نیوجرسی، بایون و .. داشته باشد.

در این مطلب قصد داریم تا به خدمات این شرکت پرداخته و در مورد آن توضیحاتی ارائه دهیم. پیشنهاد می کنیم اگر دوست دارید بیشتر با شرکت موفق بایان الماس شرق آسیا و خدمات آن آشنا شوید در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید.

پروژه های شرکت بایون در کشورهای فرانسه و آمریکا

در اختیار داشتن فرصتی برای انجام پروژه های بین المللی همیشه یکی از هدف های بزرگی است که شرکت هایی که در داخل کشور کار می کنند دارند. خصوصا اگر این پروژه ها بخواهنددر کشورهای مطرحی مانند فرانسه یا آمریکا باشند که از جمله پیشرفته ترین کشورهای دنیا محسوب می شوند. پس شرکتی که توانسته باشد در این کشورها پروژه های موفقی را اجرایی کند، آنگاه می تواند اعتبار بالایی برای خود کسب کرده و در داخل کشور هم پروژه های بسیاری در اختیار وی قرار خواهند گرفت که قطعا همگی پروژه های بزرگ و حرفه ای خواهند بود و در حوزه ی کاری خود برند محسوب می شوند.

شرکت بایون که یک شرکت ساختمان سازی و تامین مصالح مورد نیاز ساختمان ها است توانسته است در کشورهای آمریکا و فرانسه پروژه های موفقی را در اختیار داشته باشد که همه ی آنها توانایی رقابت با پروژه های داخلی این کشورها را داشته و حتی از این پروژه های داخلی حرفه ای تر هستند.

کارخانه ای در شهرهای نیوجرسی

این پروژه ها همگی با محصولات و متریال فوق العاده باکیفیت طراحی و ساخته شده اند و چه از نظر ظاهری و چه از نظر کیفیت ساخت و رعایت استانداردها و مقاوم سازی در بهترین وضعیت ممکن قرار دارند. حتی وجود این پروژه ها در این کشورها سبب شد تا شرکت بایان الماس شرق آسیا کارخانه ای را در شهرهای نیوجرسی و بایون افتتاح کرده و به این شکل مصالح مورد نیاز این پروژه ها را تامین کند.

این کارخانه دارای تعدادی زیادی کارگر است که همین امر سبب شده است یک شرکت مطرح ایرانی قادر باشد در این کشورهای پیشرفته و صنعتی پروژه هایی با این سطح در اختیار داشته باشد. همچنین این شرکت توانسته است اشتغالزایی هم ایجاد کرده و تعداد زیادی از کارگرها را مشغول به کار کند. پس همانطور که مشاهده می کنید شرکت بایون یکی از مطرح ترین و معروف ترین شرکت ها در خارج از کشور است که پروژه های فوق العاده ی بسیاری را مدیریت کرده است.

شرکت بایون قبل و بعد از تحریم ها

همانطور که میدانید کشور ما با توجه به قدرت و توانمندی که دارد سالها است که به عنوان یک تهدید بزرگ برای ابرقدرتهای دنیا محسوب می شود و آنها همواره به دنبال راه هایی هستند که جلوی این قدرتمندتر شدن را گرفته و دستاوردهای آن را متوقف سازند. به همین دلیل هم تحریم های مختلفی برای کشور ما اعمال کرده اند که کار را برای ما سخت و سخت تر کرده است. البته که خیلی از شرکت ها این وضعیت را تحمل نکرده و با مذاکراتی که داشته اند و یا پیدا کردن کشورهایی که قبول کنند با یک ایرانی همکاری داشته باشند توانسته اند تا حدودی اثرات این تحریم ها را خنثی کرده و یا کمرنگ تر کنند و موارد لازم را برای کشورمان فراهم آورند.

شرکت بایون که پیش از تحریم ها کلیه ی مصالح مورد استفاده ی خود را از کشورهای پیشرفته ی اروپایی تهیه می کرد و از نظر سطح کیفی هم بهترین و باکیفیت ترین محصولات را تامین می کرد و مورد استفاده قرار می داد در طی این تحریم ها مانند تمام شرکت های فعال در این حوزه دارای مشکل هایی شد.

برای مثال:

این شرکت قبل از تحریم کلیه ی مصالح و متریال مورد استفاده در پروژه های خود اعم از شیرآلات، مواد مصرفی و سایر مواردی از این دست را از کشورهایی نظیر آلمان و آمریکا و فرانسه و .. وارد کرده و مورد استفاده قرار می داد. اما این پرسش مطرح می شود که در دوران تحریم چه اتفاقی برای این شرکت افتاد؟ با توجه به اعتبار بالایی که شرکت بایون در زمینه ی ساختمان سازی و فراهم آوردن مصالح و مواد مصرفی برای این کار دارد این شرکت توانست در تمام دوران تحریم هم وظیفه ی خود را به خوبی انجام داده و کلیه ی مواد و متریال مصرفی را به بهترین نحو ممکن همچنان از همین کشورها تهیه کند.

هدف شرکت بایون در تمام دوران فعالیتش چه بوده است؟

شرکت بایون یک شرکت بین المللی و حرفه ای است که توانسته است در سرتاسر دنیا پروژه های مطرح و موفقی داشته باشد. علاوه بر فعالیت های بین المللی، این شرکت فعالیت های داخلی هم داشته و توانسته است در کشور خودمان هم پروژه های فوق العاده حرفه ای و موفقی را طراحی و مدیریت کرده و به پایان برساند. شرکت بایون را می توان افتخاری در زمینه ی ملک و مستغلات به شمار آورد که با استفاده از جدیدترین و به روز ترین فناوری ها و تکنولوژی هایی که برای طراحی و ساخت ساختمان ها وجود دارد توانسته است چنین پروژه های حرفه ای را برای خود در اختیار داشته باشد.

همکاری با شرکت های بزرگ خارجی

این شرکت در سطح بین الملل هم با شرکت های بزرگ خارجی همکاری داشته و حتی رقیب قوی و قدرتمندی برای شرکت های خارجی محسوب می شود. حتی تعدادی از شرکت های بین المللی که در کشورهایی نظیر فرانسه، آلمان، آمریکا و سایر کشورهایی از این دست مشغول به فعالیت هستند پیشتر دست پرورده ی خود شرکت بایون بوده و حال در این کشورها و شهرهایی مانند نیوجرسی مشغول به انجام فعالیت هستند.

این شرکت چه در دوران تحریم ها و چه در دوران پیش از تحریم تمام قد در مقابل خواسته های مشتریان خود سر تعظیم فرود آورده و همواره سعی کرده است پیرو خواست مشتری های خود عمل کند و آنچه را که آنها از وی انتظار دارند پیاده سازی کند. هدف اصلی و پیشرانه ی پایه ای شرکت بایون را می توان خدمت به هموطنان خود و ایران و ایرانی به شمار آورد تا مردم خوب کشورمان هیچ گاه احساس کمبود و ناراحتی نداشته باشند. چرا که این شرکت معتقد است بهترین ها برای ایران وایرانی است و می بایست در این راه به هر نحوی وظیفه ی خود را به انجام برساند.

آشنایی با ایالت نیوجرسی در آمریکا و سبک معماری در این ایالت

همانطور که در مطالب قبلی گفتیم شرکت بایان الماس شرق آسیا یا بایون یکی از شرکت های فوق العاده ی بین المللی در ایران است که پروژه های مطرحی در سراسر دنیا در اختیار داشته است. یکی از این موقعیت های مکانی معروف که این شرکت توانسته است تا آنجا هم پیشروی کرده و در آنجا پروژه در اختیار داشته باشد یکی از ایالت های شرقی آمریکا به نام ایالت نیوجرسی است که در لاتین به عنوان New Jersey شناخته می شود. این ایالت را می توان در دسته ی ایالت هایی از کشور آمریکا قرار داد که در مجاورت اقیانوس واقع شده است و از جمله ایالت های ساحلی به شمار می آید.

موقعیت جغرافیایی ایالت نیوجرسی

ایالت نیوجرسی در جوار اقیانوس اطلس واقع شده است و از بخش های شمالی و شرق با نیویورک و از جنوب، جنوب شرقی و شرق با اقیانوس اطلس همسایه است و در نهایت هم در مرز غربی و جنوب غربی به ترتیب با ایالت های پنسیلوانیا و ایالت دلاور همسایه است. نیو آرک، نیویورک سیتی و فیلادلفیا هم از جمله شهرهای معروف این ایالت به شمار می آیند. با توجه به این موضوع که ایالت نیوجرسی در دسته ی ایالت های ساحلی قرار دارد لذا معماری قالب در این ایالت هم معماری ساحلی و ویلایی است.

معمولا ویلاهایی که در این ایالت طراحی و ساخته می شوند همگی با سبک مدرن هماهنگی داشته و از این سبک بهره می برند. یکی از اصلی ترین متریال مورد استفاده در پروژه های ساخت و ساز در این ایالت را می توان چوب به شمار آورد که علی الخصوص در دکور داخلی از آن بهره ی زیادی گرفته می شود. همچنین استفاده از خطوطی صاف به عنوان دیتیل های مورد استفاده در طراحی پروژه های این منطقه یکی از شناسه های معماری سبک مدرن آن به شمار می آید. دیتیل هایی که در عین سادگی به شدت جذاب و چشم نواز هستند.

پروژه های شرکت بایون در نیوجرسی آمریکا

در قسمت قبلی در مورد ایالت نیوجرسی آمریکا صحبت کردیم و مختصری اطلاعات در مورد این ایالت و نحوه ی معماری آن ارائه کردیم. همانطور که در قسمت های قبلی هم گفتیم شرکت بایان الماس شرق آسیا یا همان شرکت بایون یکی از شرکت های بین المللی است که در این ایالت پروژه هایی را برای طراحی، ساخت و مدیریت در اختیار داشته است. همچنین گاهی در برخی پروژه های بزرگ این ایالت هم به عنوان طراح در پروژه شرکت داشته و فعالیت های مفیدی را به انجام رسانده است.

پروژه های شرکت بایون عموما با درصد رضایت بالایی همراه بوده و نام این شرکت همواره در زمره ی شرکت های حرفه ای و موفق در این ایالت مطرح می شود که توانسته است با بکارگیری مصالح با سطح کیفی بالا، طراحی های جذاب و زیبا و منحصر بفرد و ارائه ی متریال فوق العاده برای پیاده سازی طراحی ها، پروژه های بی نظیری را برای ساکنان این اجرایی کند.

ساخت و سازهای شرکت بایون در ایالت نیوجرسی با امکانات فوق العاده ای به انجام رسیده است و با وجود اختلاف سلیقه ها و فرهنگ هایی که طبعا میان ایرانی ها و آمریکایی وجود دارد باز هم شرکت بایون توانسته است کاملا طبق خواسته و نظر مشتری عمل کرده و رضایت کامل آنها را مدنظر قرار دهد.

آشنایی با کشور فرانسه و سبک و نحوه ی معماری در این کشور

با توجه به اینکه شرکت بایان الماس آسیا یا بایون در فرانسه هم مشغول به فعالیت است لذا تصمیم گرفتیم تا در این قسمت کمی به بررسی معماری در فرانسه بپردازیم و ببینیم در این کشور چه وضعیتی از نظر معماری غالب است. کشور فرانسه یکی از کشورهای واقع در قاره ی اروپا و بخش غربی آن است. این کشور در همسایگی اقیانوس قرار داشته و قسمت زیادی از آن با ناحیه های ساحلی پوشانده شده است. فرانسه از یک طرف به دریای مدیترانه و از طرف دیگر به اقیانوس اطلس می رسد.

از لحاظ همسایگی هم این کشور با کشورهای آندورا، اسپانیا، ایتالیا، سوئیس، آلمان، لوکزامبورگ، بلژیک، موناکو و نیز انگلستان همسایه است. با توجه به این که این کشور بیشتر یک کشور با شهرهای ساحلی محسوب می شود لذا معماری آن بیشتر الهام گرفته از معماری ساحلی بوده و ساختمان های ویلایی و ویلا در آن به شدت به چشم میخورد. خانه های ویلایی با طراحی بسیار زیبا و جذاب در جای جای این کشور طراحی و ساخته شده و زیبایی خاصی به آن بخشیده است.

معماری کشور فرانسه فوق العاده قوی و پیشرفته بوده و این موضوع را می توان با حضور شاهکارهای معماری نظیر برج ایفل، کلیسای نوتردام، مرکز ژرژ پمپیدو و سایر مواردی از این دست کاملا متوجه شد. شرکت بایون که یکی از شرکت های معتبر و معروف طراحی ساختمان و ساخت آن و نیز تامین مصالح است پروژه های زیادی را در این کشور انجام داده که در برخی پروژه ها به عنوان مدیر پروژه و در برخی دیگر در نقش دستیار و طراح پروژه مشغول به فعالیت بوده است.

پروژه های شرکت بایون در کشور فرانسه

همانطور که در بخش پیش مطالعه کردید کشور فرانسه یک کشور فوق العاده و بی نظیر در زمینه ی معماری است. به همین علت هم شرکت هایی که در این کشور مشغول به فعالیت میشوند و پروژه به آنها سپرده می شود می بایست بسیار قوی و حرفه ای بوده و از نظر فعالیت های انجام داده شده و سوابق کاری در شرایط فوق العاده ای قرار داشته باشند. شرکت بایون که یکی از شرکت های معتبر ایرانی است و با نام بایان الماس شرق آسیا شناخته می شود از جمله شرکت هایی است که توانسته با شرکت های معماری و ساختمان سازی کشور فرانسه همکاری داشته باشد و در این کشور پروژه های بزرگ و موفقی را در اختیار گرفته و مدیریت کند.

این شرکت در برخی از پروژه ها به عنوان مسئول پروژه و در برخی دیگر به عنوان بخشی از آن خصوصا در قسمت طراحی فعال بوده و توانسته است کار خود را به نحو احسنت انجام دهد. در صورتی که شما هم قصد استفاده از خدمات شرکت بایون را دارید پیشنهاد میکنیم به هیچ عنوان تعلل نکنید چرا که این شرکت با سابقه ی انجام کارهای بین المللی در کشورهایی مانند آمریکا و فرانسه و آلمان قطعا می تواند خواسته ی شما را هر آنچه که باشد جامه ی عمل بپوشاند.

چرا که هدف اصلی این شرکت در گام نخست کسب رضایت مشتری ها و حرکت بر طبق خواسته و رضایت مشتری است. در ادامه ی این مطلب قصد داریم تا در مورد ویژگی های یک شرکت ساختمانی خوب صحبت کرده و ببینیم یک شرکت ساختمانی خوب و معتبر می بایست چه ویژگی هایی داشته باشد. با ما همراه باشید.

ویژگی های یک شرکت ساختمانی موفق و حرفه ای کدام است؟

برای این که بتوانیم یک شرکت ساختمانی موفق مانند بایون را انتخاب کنیم می بایست با ویژگی های آن آشنایی داشته باشیم و سپس ببینیم آیا شرکتی که انتخاب کرده ایم این ویژگی ها را در اختیار دارد یا خیر؟ چرا که فضای فعالیت شرکت های معماری و ساختمانی فضایی کاملا رقابتی بوده و و هر شرکتی که بتواند بهترین خدمات را با مناسب ترین قیمت ممکن ارائه کند آنگاه می تواند موفقیت کسب کند.

ویژگی های یک شرکت معماری و ساختمان سازی موفق مانند بایون را می توان به شرح زیر به شمار آورد:

1. نخستین مورد این است که شرکت های ساختمانی که توانسته اند به موفقیت برسند قطعا دارای هدف هایی هستند که برای بلند مدت تعیین شده اند. همچنین هدف ها معمولا دسته بندی شده اند و این شرکت ها از هدف های کوچک آغاز کرده و به هدف هایی با چشم انداز بزرگ می رسند.

2. نخستین اولویت این دسته از شرکت ها کسب رضایت مشتری ها است. آنها به مشتری های خود و خواسته های آنها به خوبی اهمیت می دهند و سعی می کنند با ارائه ی بهترین خدمات ممکن به آنها، در راه خواسته و نظر مشتری ها گام برداشته و پروژه را به انتها برسانند.

3. خلاقیت و نوآوری هم، دیگر ویژگی شرکت های ساختمان سازی و طراحی و معماری موفق است. این دسته از شرکت ها به وسیله ی ارائه ی ایده های جدید و جذاب می توانند مشتری های خوبی جذب کرده و آنها را به قدری راضی نگه دارند که برای پروژه های بعدی هم مجددا از خدمات این شرکت استفاده کنند.

4. بسیاری از این شرکت ها به منظور توسعه و گسترش کارهای خود و شرکت از فعالیت های سرمایه گذاری و مشارکت در پروژه های بزرگ استفاده می کنند تا به خوبی بتوانند شرکت خود را گسترش دهند.

سایر مشخصه های شرکت های ساختمانی موفق کدام هستند؟

در قسمت قبلی به برخی از مهمترین ویژگی هایی که برای شرکت های ساختمانی موفق نظیر بایون وجود داشتند پرداختیم و دیدیم که می بایست چه ویژگی هایی را برای چنین شرکت های مدنظر داشته باشیم. در این قسمت هم به سایر ویژگیها و مشخصه هایی می پردازیم که یک شرکت ساختمانی موفق همچون بایون می بایست داشته باشد. این مشخصه ها به شرح زیر هستند:

5. داشتن برنامه ریزی برای انجام کارها از جمله مهمترین ویژگی های یک شرکت ساختمانی موفق است. چرا که تنها به کمک برنامه ریزی است که می توانیم مطمئن باشیم یک شرکت می تواند به کلیه ی کارها و پروژه های خود رسیدگی کند. همچنین نظم و دقت در کارها هم ویژگی مهمی است که یک شرکت ساختمانی می بایست با تکیه بر آن به انجام کارهای خود بپردازد تا به بهترین نحو ممکن بتواند آنها را به پایان رسانده و رضایت مشتری ها را کسب کند.

6. یکی از مهمترین ویژگی هایی که برای یک شرکت ساختمانی موفق مانند بایون مطرح می شود چیزی نیست به غیر از تیم اجرایی این شرکت. قطعا هر قدر که افراد حرفه ای تری در این مجموعه مشغول به فعالیت باشند آنگاه آن شرکت می تواند بهتر و حرفه ای تر کارها را پیش ببرد. همچنین وقتی با افراد حرفه ای و گروه های مجرب همکاری وجود داشته باشد آنگاه کارها با سرعت بیشتری پیش می رود و این در حالتی است که از سطح کیفی کار کاسته نمی شود.

آیا ویژگی های مهم دیگری هم هستند که می بایست در انتخاب شرکت ساختمانی مورد نظرمان به آن دقت کنیم؟

علاوه بر موارد بالا که البته همگی در مورد شرکت موفق بایون صدق می کنند ویژگی های دیگری هم هستند که به کمک آنها شما می توانید شرکت های موفق و مجرب مانند شرکت بایون را جستجو کرده و پیدا کنید و برای کارها و خدمات خود از آنها بهره ببرید. دو مورد از این ویژگی ها که می توان به عنوان ویژگی های نهایی آنها را مطرح کرد به شرح زیر هستند:
7. این شرکت ها همچنین می بایست چشم انداز آینده ی شرکت را به خوبی ترسیم نمایند و افق های روشنی را برای کار خود متصور باشند تا بتوانند

به خوبی در کار خود موفق شوند. چرا که در کنار برنامه ریزی، داشتن هدف های بزرگ و روشن در مورد آینده می تواند به شدت به موفقیت کمک کند.

8. یک شرکت ساختمانی حرفه ای و در عین حال موفق تنها به فکر اتمام کار نیست بلکه آسایش مشتری را هم در دستور کار خود داشته و به راحتی مشتری در همه ی مرحله های کار توجه می کند. چنین شرکت هایی با احتمال بسیار بالایی همواره موفق خواهد بود.

نحوه ی برخورد با مشتری: مهمترین اصل شرکت های ساختمانی موفق

در قسمت قبلی از این مطلب در مورد شرکت ساختمانی موفق بایون به مشخصه هایی که می بایست در هنگام انتخاب یک شرکت ساختمانی به آنها توجه داشته باشیم اشاره هایی کردیم و دیدیم که این مشخصه ها چه می بایست باشند. حال به یکی از مهمترین ویژگی هایی که هر شرکت ساختمانی و یا به طور کلی تر هر کسب و کاری می بایست آن را در اختیار داشته باشد می پردازیم.

برای همه ی کسب و کارها واجب و ضروری است که نحوه ی برخورد با مشتری آن هم برخوردی درست و احترام آمیز را در دستور کار خود قرار دهند چرا که هر شرکت و کسب و کار با مشتری های خود است که معنا و مفهوم پیدا می کند و اگر این مشتری ها نباشند قطعا شرکت و کارهای آن هم بی معنا است. لذا برخورد با مشتری و نحوه ی رفتار با وی در هر حرفه ای فوق العاده حائز اهمیت است. بهتر است در جلسه های مشاوره ای و یا همفکری بسیار محترمانه با مشتری خود برخورد کنید و حتما در طی کار خواست مشتری و نظر وی را در اولویت قرار دهید.

سعی نکنید خواسته و نظر خود را به مشتری تان تحمیل کنید و تنها در صورتی که وی واقعا خواسته ای نامعقول دارد یا خواسته ای دارد که از نظر حرفه ای و چیزی که در حیطه ی تخصص شما یعنی ساخت و ساز است دارای مشکل است آنگاه می توانید وی را از اشتباهش آگاه سازید. اگر او همچنان به خواسته ی خود پافشاری کرد هم مشکلی وجود نداشته و شما بر اساس اخلاق حرفه ای سعی خود را برای انجام درست کار انجام داده اید و دیگر مشکلی از این بابت وجود نداشته و از شما سلب مسئولیت می شود.

نتیجه گیری

ساخت و ساز طبعا یکی از مهمترین صنایع در هر کشوری است و هر قدر که این صنعت پیشرفته تر باشد آن کشور هم می تواند از این گسترش و پیشرفت بهره ی زیادی ببرد. در کشور خودمان ایران شرکت های ساخت و ساز، طراحی و تامین مصالح زیادی مشغول به فعالیت هستند که برخی از آنها بسیار حرفه ای بوده و حتی در پروژه های خارج از کشور هم فعال هستند. از جمله ی این شرکت ها می توان به شرکت بایون یا شرکت بایان الماس شرق آسیا اشاره کرد که پروژه های مطرحی را در کشورهای فرانسه آلمان و آمریکا داشته است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.