بایون
بایون

بایون و اینستاگرام

اینستاگرام برنامه ای است که این روزها هر کسی حداقل یک بار در روز وارد صفحه آن می شود. این طور که بررسی‌ها نشان می‌دهد که کاربران علاقه‌ی زیادی به شبکه مجازی دارند. تیم مشاور املاک بایون سعی کرده پروسه محتواسازی در پیج اینستاگرام را به صورت کاملاً حرفه ای و اصولی پیش ببرد تا خریداران و فروشندگان بتوانند به هم وصل شوند.

بایون و اینستاگرام
بایون و اینستاگرام

مزایای پیج اینستاگرام مشاور املاک

حقیقت این است که بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند برای خرید و فروش هر محصولی به سراغ شبکه مجازی بروند این موضوع به بازار ملک و املاک نیز ورود کرده است و مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. بنابراین تیم مشاوره بایون سعی کرده شرایط محتواسازی به صورت دسته بندی شده و اولویت بندی را در پیج اینستاگرام فراهم سازد تا کاربران بتوانند اطلاعات لازم خود را دریافت کنند یکی از موضوعاتی که در پیج مشاور املاک در اینستاگرام می بایست رعایت شود، به روزرسانی محتوا و مخصوصاً قیمت‌ها است.

اگر شما فروشنده هستید و ملک یا آپارتمانی دارید که دوست دارید آن را در معرض فروش قرار دهید می توانید از پیج اینستاگرامی که توسط تیم دیجیتال مشاور املاک بایون طراحی شده استفاده نمایید. اگر نمی‌دانید شرایط کار به چه صورت است و مزایای این روش چیست ادامه این مقاله کمک زیادی به شما خواهد کرد.

 

 

مزایای پیج اینستاگرام برای ارتباط با خریداران ملک

خرید و فروش ملک این روزها یک شغل محسوب می شود و اگر به صورت هوشمندانه و البته قانونمند و استاندارد پیش برود درآمدزایی خوبی دارد. تعامل فروشندگان و خریداران معمولا به سختی صورت می‌گیرد بنابراین می‌بایست بستری فراهم شود تا این دو گروه بتوانند بهتر با هم وارد ارتباط شوند. خریداران ملک می توانند با استفاده از شبکه مجازی بایون شرایطی که در مورد املاک مختلف، زمینها، ویلا و همینطور ساختمان ها وجود دارد را مورد مطالعه قرار دهند.

در پیج اینستاگرام مشاور املاک بایون دسته بندی جالبی در مورد موارد مختلف مربوط به ملک و املاک دیده می‌شود. مثلاً دسته اول مربوط به آپارتمان ها است و توضیحات کامل آپارتمان نوشته شده است. به این ترتیب خریدار ملک میتواند توضیحات اولیه را در پیج مورد نظر مطالعه نماید. این روش سبب می‌شود تا خریداران بتوانند نگاه مقایسه‌ای داشته باشند چون با بسیاری از توضیحات در پیج روبرو هستند و این سطح تعامل به صورت کاملا حرفه ای صورت می گیرد.

یکی دیگر از مزایای پیج اینستاگرام مشاور املاک بایون این است که اجازه می دهد خریدار ملک نیازی به مراجعه به سایت بایون نداشته باشد. هر اطلاعیه جدیدی که برای املاک فروشی در نظر گرفته شده در پیج قرار داده می شود و به صورت کاملا حرفه ای به روز رسانی صورت می‌گیرد.

همینطور شرایطی برای طرح تبلیغات و تخفیف ویژه در استوری های پیچ فراهم شده تا بتوانید با بررسی روزانه، انتخاب هوشمندانه‌ای داشته باشید.

 

 

خرید آسان ملک در اصفهان با پیج اینستاگرام بایون

خریداران در اصفهان معمولا دوست دارند مقایسه اولیه جالبی درمورد املاک مختلف داشته باشند. اگر قصد خرید زمین در اصفهان و اطراف اصفهان را دارید شرایط فراهم شده است تا در پیج مجازی بایون اطلاعات در اختیار شما قرار بگیرد. بنابراین اگر خریدار ملک در اصفهان هستید و هنوز نمی‌دانید که کدام منطقه با بودجه شما سازگارتر است می‌توانید اطلاعات اینستاگرامی بایون استفاده دنبال نمایید.

 

محتوای نوشته شده در پیچ اینستاگرام

 

یکی از اطلاعات نوشته شده در پیج اینستاگرام، موضوعاتی در مورد آپارتمانها با متراژهای مختلف است. خوشبختانه تصویربرداری داخلی از آپارتمان‌ها صورت گرفته تا علاوه بر مطالعه اطلاعات، به تصاویر داخل ملک نیز تا حدودی دست یابید. دقت نمایید که در روش بازاریابی مجازی کاربران می بایست به صورت روزانه پیج را مورد بررسی قرار دهند چون اطلاعات در پست ها قرار گرفته و گاه به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند و این موضوع سبب می‌شود تا انتخاب برای خریدار بهبود یابد.

شما می توانید بخش نوتیفیکیشن اینستاگرام پیج بایون را فعال نمایید تا به محض اجرای یک پست جدید اطلاعات آن را مورد مطالعه قرار دهید. مزیت صفحه اینستاگرام بایون این است که هر آنچه که در سایت نوشته شده در اینستاگرام نیز در اختیار شما قرار بگیرد و مجبور به مراجعه مکرر به سایت بایون نباشید. در صورتی که سوالی دارید میتوانید با توجه به آدرس سایت بایون که در بخش بیو پیج اینستاگرام نوشته شده است ورود نمایید و با مشاوران و کارشناسان فروش املاک ارتباط بگیرید.

بایون و اینستاگرام
بایون و اینستاگرام

مهمترین رویکرد برای خرید ملک چیست

اگر خریدار ملک در اصفهان هستید احتمالاً محله‌های مختلف اصفهان را به خوبی می شناسید بنابراین وقتی توضیحات یک ملک در پیج اینستاگرام شرکت بایون را مورد مطالعه قرار دهید می توانید کاملاً در ذهن خود تجزیه و تحلیل کنید و متوجه ‌شوید که رنج قیمت ها در هر محله نسبت به محله دیگر به چه صورت است این موضوع انتخاب را برای شما آسان تر می کند.

در دسته بندی پیج اینستاگرام شرایطی فراهم شده است تا افراد بتوانند با خریداران دیگر نیز وارد صحبت شوند و این موضوع خرید ملک به صورت گروهی را آسان‌تر می‌سازد در واقع وقتی از یک ملک خوشتان آمد می توانید پست مورد نظر را برای خریدار دیگر ارسال نمایید تا از اطلاعات مربوط به ملک مورد نظر آگاهی یابد این موضوع سبب می‌شود تا خرید برای شما به شکل گروهی شکل بگیرد و خریداران مختلف به صورت زنجیره‌ای به هم وصل شوند.

 

تعامل ۲۴ ساعته با پیج اینستاگرام

در نهایت باید اضافه کنیم که پیج اینستاگرام به صورت شبانه‌روزی و ۲۴ ساعته در اختیار شما قرار می گیرد یعنی تمامی پست ها در پیج قرار گرفته و حذف نمی شوند و شما می توانید برخی از اطلاعات را ذخیره سازی کنید و در تایم غیر کاری و استراحت خود اقدام به مطالعه و مقایسه نمایید این کار به شما کمک می کند که به عنوان یک خریدار ملک انتخاب هوشمندانه و سودآوری داشته باشید و از سوی دیگر فروشندگان نیز می‌توانند با خریداران مختلف ارتباط بگیرند تا پروسه خرید و فروش ملک با سرعت بیشتری پیش برود.

نکته آخری که باید به آن توجه کنید این است که اطلاعات نوشته شده در پست های اینستاگرام شرکت بایون به روز رسانی شده و تمام تلاش صورت می‌گیرد تا محتوا بهتر شود این کار سبب می شود تا خریداران نیازی به مراجعه به سایت بایون نداشته باشند. بنابراین اگر فکر می کنید سرعت بالا آمدن سایت بایون برای شما کند شده است می‌توانید پیج اینستاگرام را فعال نگه دارید و این موضوع سبب می‌شود تا سریع تر به هدف خود دست یابید.

خریدار ملک
بایون و اینستاگرام

 

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.