بایون
بایون

تبلیغ در اینستاگرام توسط تیم مشاور املاک بایون

تبلیغ در اینستاگرام یکی از روش‌های جالب بازاریابی محسوب می‌شود و مشاور املاک بایون نیز در این زمینه شرایط جدیدی در نظر گرفته است. خریدار ملک دوست دارد اطلاعات جالبی در مورد املاک به دست آورد. بنابراین بایون با اجرای پروژه تبلیغ در اینستاگرام دسته بندی جالبی در مورد املاک فراهم ساخته است.

تبلیغ در اینستاگرام برای خریدار آپارتمان

اگر به پیج اینستاگرام بایون مراجعه نمایید، متوجه می شوید که دسته ای برای خریداران آپارتمان در نظر گرفته شده است اطلاعات این دسته کمک زیادی به خرید هوشمندانه افراد خواهد کرد.

در این بخش آپارتمان ها به صورت دسته بندی شده قرار گرفته‌اند و توضیحات مربوط به آنها به طور کاملاً طبقه‌بندی شده ارائه شده است، تا خریدار بتواند بین املاک مقایسه نماید. اگر خریدار آپارتمان هستید و دوست دارید به خریداران دیگر متصل شوید و یا فروشندگان مختلف آپارتمان را بشناسید این بخش به شما کمک زیادی می‌کند. بایون با پروسه تبلیغ در اینستاگرام سعی کرده فروشنده و خریدار را به هم متصل نماید. بنابراین شرایط تبلیغ در اینستاگرام به شکل کامل روتین و طبق الگوریتم های اینستاگرام صورت می گیرد شما می توانید نوتیفیکیشن اینستاگرام خود فعال کنید تا اطلاعیه ها به صورت روزانه در اختیار شما قرار بگیرد.

تبلیغ در اینستاگرام برای خریدار زمین

اگر خریدار ملک به خصوص زمین هستید و دوست دارید زمینی با قیمت مناسب تهیه کنید می توانید به پیج اینستاگرام مشاور املاک بایون مراجعه نمایید. این روش به شما کمک می کند نیازی به مراجعه به سایت بایون نداشته باشید. خوشبختانه تنوع برای خرید زمین در اصفهان و سایر مناطق بسیار زیاد است و می‌توانید نگاه مقایسه‌ای به پیشنهادات داشته باشید. یکی از نکات مهمی که باید در نظر بگیرید این است که زمین ها معمولاً قیمت‌های متنوعی دارند بنابراین هر پست را به معرفی یک زمین اختصاص می دهیم تا بتوانید اطلاعات لازم در مورد زمین مورد نظر را کسب کنید.

قیمت ها به روز رسانی می شوند و برخی از قیمت ها به درخواست فروشنده نوشته نخواهد شد. اما شما می‌توانید با کامنت گذاری از قیمت آن اطلاع یابید. تبلیغ در اینستاگرام سبب شده تا خریدار و فروشنده دید بازتری نسبت به ملک داشته باشند. این طور که شرایط نشان می‌دهد افراد برای خرید ملک می بایست شرایط را نظر بگیرند .تصاویری که از املاک مختلف در پستهای اینستاگرام قرار می گیرد سبب می‌شود تا از موقعیت منطقه‌ای و امکانات ملک مورد نظر اطلاعات کافی داشته باشید. این روند به شما کمک می کند تا به عنوان خریدار ملک تصمیم هوشمندانه بگیرید.

 

تبلیغ در اینستاگرام برای خریدار ملک

خریداران ملک زمان زیادی برای گشتن به دنبال ملک مورد نظر ندارند، آنها دوست دارند در زمان کوتاه بهترین خرید را داشته باشند تا سرمایه شان بی ارزش نشود. تبلیغ در اینستاگرام در زمینه ملک سبب شده تا خریدار ملک بتواند در عرض چند دقیقه انواع املاک در نقاط مختلف از یک شهر را مورد بررسی قرار دهد این رویکرد سبب می‌شود تا خرید در سریع ترین زمان ممکن صورت بگیرد. خوشبختانه اینستاگرام یک سری شرایط فراهم ساخته تا ارتباطات به صورت نامحدود دنبال شود. این روش سبب شده تا شیوه زندگی سنتی کنار گذاشته شده و رویکرد جدیدی را فراهم سازد.

ویژگی های تبلیغ ملک در اینستاگرام

نکته ای که برای تبلیغ در اینستاگرام در زمینه املاک باید دقت شود این است که معرفی می بایست به شکل کامل صورت بگیرد، در واقع مخاطبان می بایست بدانند که با چه کسی و یا با چه مجموعه ای در ارتباط هستند.

نکته دوم جذابیت تبلیغات است. تبلیغی که بدون جذابیت باشد شانسی برای جلب توجه مخاطب ندارد. بنابراین تصویرسازی و محتوا نویسی مهمترین بخش از تبلیغ خواهد بود. نکته بعدی سطح ارتباط مناسبی است که می بایست در اختیار مخاطبان قرار بگیرد، یعنی خریدار ملک باید بداند پس از این که از ملک مورد نظر خوشش آمد چه باید بکند و چه طور می بایست به فروشنده وصل شود. تیم حرفه‌ای مشاور املاک بایون سعی کرده این روال را به طور دقیق در نظر بگیرد.

 

هشتگ گذاری مهمترین اصول تبلیغات اینستاگرامی املاک است. کپشن های طولانی باعث می شود که بیننده نگاه سطحی به آن داشته باشد و به نوعی وحشت زده شود. بنابراین چه خوب است که اطلاعات نوشته شده کوتاه باشد و همه چیز به طور کلیدی و کوتاه در اختیار کاربر قرار بگیرد. پست های اینستاگرامی معمولاً از یک تا سه هشتگ ثابت می بایست داشته باشند.

پست های املاک در اینستاگرام قابلیت به اشتراک گذاری دارند، این روند سبب می‌شود تا فروشنده های مختلف به هم وصل شوند و همینطور خریداران نیز ارتباط بهتری با هم پیدا نمایند، در نهایت این پروسه کمک می‌کند تا املاک به صورت کاملا حرفه ای در اختیار خریداران قرار بگیرد بنابراین به اشتراک گذاری اطلاعات به سرعت بیشتر معاملات و خرید و فروش ها کمک می کند.

فهرستی از سوالات مخاطبان در پیج اینستاگرام

تبلیغ در اینستاگرام باید به صورتی باشد که خریدار ملک به سوالات خود پاسخ دهد. بنابراین نیاز است که آنچه در ذهن مشتریان مختلف میگذرد، بررسی شود و پست هایی با عنوان پرسش و پاسخ در نظر گرفته شود. کسی که به عنوان ادمین اینستاگرام مشاور املاک فعالیت می‌کند می بایست شرایط پاسخگویی به سوالات را داشته باشد و این بخش مهمی از تبلیغ در اینستاگرام محسوب می شود. مشتریان معمولاً یکسری سوالات مشترک دارند که باید در اولین فرصت در یک پست جدید و جذاب پاسخ به سوالات صورت ‌گیرد.

اینستاگرام مانند یک آلبوم عکس عمل می‌کند بنابراین تصاویر در اینستاگرام اهمیت زیادی دارند. خریدار ملک اولین چیزی که دوست دارد به آن توجه کند فضای داخلی ملک است بنابراین چه خوب است که تصاویری از داخل آپارتمان و امکانات آن در نظر گرفته شود.

تعامل با مخاطبان

یکی از موارد مهم تعامل با مخاطبان این است که خریداران بتوانند ارتباط خوبی با هم بگیرند و همینطور فروشندگان نیز بتوانند در زمینه فروش ملک خود شرایط بهتری را فراهم سازند.

یکی از موضوعاتی که باید به آن دقت شود این است که بسیاری از املاک از نظر قیمت متنوع هستند شرایط تعامل بالا کمک می‌کند تا خریدار و فروشنده بتواند به تفاهم مشخصی در خرید و فروش برسند و این موضوع معاملات را سریع تر پیش می برد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.