بایون
بایون
جدیدترین روش سرمایه گذاری به صورت تیمی

جدیدترین روش سرمایه گذاری به صورت تیمی

این روزها سرمایه گذاری ریسک بالایی دارد، کسانی که در ساخت و ساز هستند به خوبی این موضوع را درک می کنند. موضوع از این قرار است که دیگر یک دست صدا ندارد! سرمایه گذاری به تنهایی و با مبلغ کم به جایی نمی رسد و نیاز به یافتن فرد یا گروهی است که کمک می کنند گردش سرمایه گذاری وسیع تر شود و سودآوری بهتری صورت بگیرد. شرکت بایان الماس شرق آسیا با بررسی های انجام داده به کمک زیرمجموعه خود یعنی املاک بایون، توانسته روش جدید سرمایه گذاری تیمی را کشف نماید تا همه چیز در مسیر درست و استاندارد خود حرکت کند!

سرمایه گذاری راه و رسم خود را دارد!

بگذارید مقاله را با یک مثال کوتاه برای شما شرح دهیم! کسانی که در ساخت و ساز هستند در گذشته با مبلغ مشخص و به تنهایی می توانستند سودآوری خوبی داشته باشند اما امروزه مبلغ محدود برای ساخت و ساز هیچ فایده ای ندارد و از سوی دیگر قرار دادن سرمایه در بانک نیز سودآور نخواهد بود. در چنین حالتی نیاز به سرمایه گذاری تیمی یا اکونومی گروپ است که در بسیاری از کشورهای اروپایی مورد استقبال قرار می گیرد. همانطور که از اسم این روش سرمایه گذاری مشخص است، سرمایه گذارانی که هم فکر هستند به هم وصل می شوند و استارت پروژه با قدرت مالی بیشتری زده می شود اما مشکلات دقیقاً از همین جا شروع می شود که چطور می شود سرمایه گذاران هم فکر را پیدا کرد؟

این دقیقاً کاری است که املاک بایون به عنوان زیرمجموعه رسمی شرکت بایان الماس شرق آسیا برای شما انجام می دهد. شما به عنوان یک سرمایه گذار سایر سرمایه گذارانی که اهدافی مشابه به شما دارند را نمی شناسید و نمی توانید آنها را پیدا کنید! پروسه کاری در املاک بایون به این صورت است که تیم کارشناس بایون اقدام به بررسی سرمایه گذاران مختلف کرده و طبقه بندی کاملاً دقیق از میزان بودجه، زمان و هدف هر یک از سرمایه گذاران می کند در چنین حالتی لیست متنوعی از سرمایه گذاران تهیه می شود که با یک بررسی ساده می توان موارد مشابه را بهم معرفی کرد.

اهداف شرکت بایان الماس شرق آسیا

هدف اصلی املاک بایون زیر مجموعه شرکت بایان این است که پل رابط بین خریداران باشد! حال چگونه؟

قیمت ملک و املاک به قدری زیاد است که دیگر نمی توان انتظار داشت یک ملک چند میلیاردی توسط یک شخص خریداری شود! حال بسیاری از خریداران هستند که مبلغ محدودی دارند که مناسب برای خرید ملک به صورت شخصی نخواهد بود اینجاست که کارشناسان بایون به افراد کمک می کنند تا بتوانند ملکی را به صورت گروهی خریداری نمایند. در گذشته خرید ملک به صورت اشتراکی بسیار پر ریسک بود و خریداران زیر بار چنین معامله ای نمی رفتند اما امروزه یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری محسوب می شود.

سرمایه گذاری سودآور

ریسک پذیری

فرض کنید مبلغ یک ملک یک میلیارد و پانصد میلیون تومان است، حال شما به عنوان خریدار تنها 500 میلیون تومان پول دارید، در این حالت معمولاً از خرید خانه ناامید می شوید اما اگر بتوانید دو خریدار دیگر دقیقاً با شرایط خود پیدا کنید می توانید وارد مسیر سرمایه گذاری شوید. املاک بایون این کار را برای شما انجام می دهد یعنی به عنوان مثال سه خریدار با مبلغ 500 میلیون تومان برای هر شخص را به هم وصل می کند و ملک مورد نظر به اسم هر سه شخص خریداری می شود.

حال پس از گذشت زمان کم ارزش ملک به 3 میلیارد تومان تغییر می کند و با فروش ملک سود دو برابری برای خریداران صورت می گیرد! این یعنی یک تیر و چند نشان! شما با افراد غریبه وارد سرمایه گذاری شدید اما سودآوری خوبی برای شما رقم خورده است.

شاید سوال کنید که تضمین در خرید به چه صورت است؟ کارشناسان بایون در این زمینه نگاه سختگیرانه ای دارند و پروسه ثبت زدن ملک و سایر روال اداری و مالی آن توسط کارشناسان بایون و با دقت بالایی صورت می گیرد به طوری که هیچ خطری سرمایه شما را تهدید نمی کند.

به دنبال سرمایه گذار هستم چه کنم؟

بسیاری از افراد نمی دانند چه موقع و کجا باید به دنبال سرمایه گذار باشند!

بسیاری از افراد هستند که زمین خوب در منطقه خوب یا متوسط دارند اما سرمایه ساخت و ساز ندارند، این افراد به دنبال سرمایه گذاری هستند اما نمی دانند باید چطور سرمایه گذار پیدا کنند. یکی از روش های موجود این است که به دنبال وام های کلان برای ساخت و ساز باشید که احتمالاً خودتان از شرایط عجیب و غریب و هفت خان رستم بانک ها خبر دارید! روش دوم که روشی درست و استاندارد است پیدا کردن فرد یا گروهی است که حاضر هستند روی زمین شما سرمایه گذاری کنند و ساخت و ساز راه بیندازند. در این حالت یافتن این شخص یا گروه مشکلی است که باعث نگرانی بسیاری از صاحبان زمین شده است! نگرانی ها از این بابت است که چطور باید به یک غریبه به عنوان سرمایه گذار اطمینان کرد و اصلاً چطور باید او را پیدا کرد؟

املاک بایون به واسطه هدف شغلی خود توانسته با سرمایه گذاران بزرگی ارتباط داشته باشد از این رو کارشناسان شرکت می توانند پیشنهادات خوبی برای ساخت و ساز روی زمین شما ارائه دهند و سرمایه گذاران بزرگ را به شما وصل کنند. در این حالت قراردادی بین صاحب زمین و سرمایه گذار منعقد می شود تا مشخص شود که چه میزان از سود حاصل از ساخت و ساز و فروش به صاحب زمین تعلق می گیرد و مدت زمان ساخت و ساز چقدر است.

سوالاتی که شما می پرسید!

چه تضمینی برای سودآوری در سرمایه گذاری مشترک وجود دارد؟

سرمایه گذاری یک تکنیک سودآور است اما همه چیز به زمان بر می گردد! وقتی شما مقداری پول دارید و هیچ کار خاصی نمی توانید با آن انجام دهید مطمئن هستید که ارزش پول شما کم می شود اما وقتی وارد سرمایه گذاری شوید حداقل 50 درصد به سودآوری اطمینان دارید، ما که به امروز چیزی به عنوان کاهش قیمت ملک در ایران نشنیده ایم شما چطور؟!

من سرمایه گذار هستم چطور می توانم به شما وصل شوم؟

اگر شما مبلغی برای سرمایه‌گذاری دارید می توانید میزان مبلغ و هدف از سرمایه گذاری خود را با کارشناسان بایون در میان بگذارید تا افرادی هم فکر و هم سلیقه شما به شما وصل شوند!

آیا مشخصات سرمایه گذاران غریبه به من داده می شود؟

این موضوع بستگی به نوع سرمایه‌گذاری دارد البته که در املاک بایون بیشترین تلاش برای شفاف سازی سرمایه گذاران فراهم شده است ولی موضوعی که شاید پیش بیاید اینکه برخی از افراد علاقه ای به اعلام اسم و مشخصات خود به سایر افراد سرمایه گذار ندارند در این حالت مسئولیت سرمایه‌گذاری به عهده املاک است و سایر افراد سرمایه گذار یک سمت معامله را املاک بایون می دانند.

برای خرید ملک به صورت مشترک چقدر سرمایه نیاز است؟

هر چقدر که دارید! ببینید کارشناسان املاک بایون سعی می کنند خریداران خانه را به هم وصل کنند حال بر اساس بودجه ای که هر شخص دارد از خانه سهم می برد. مثلاً اگر قیمت یک ملک 3 میلیارد تومان است و فردی یک میلیارد تومان و فرد دیگر دو میلیارد تومان بودجه دارد، هر یک به اندازه بودجه خود سهم می برند و در نهایت در زمان فروش و سودآوری نیز میزان سود بر اساس سهم افراد مشخص می شود.

دو نکته طلایی در مورد سرمایه گذاری مشترک!

دقت کنید که برای سرمایه‌گذاری به صورت گروهی اول از هر چیز نیاز به اعتماد بین طرفین است و بایون به عنوان پل رابط بین خریداران سعی می کند این اعتماد را تا حد زیادی فراهم سازد.

نکته دوم اینکه سرمایه گذاری پروسه زمانبر است یعنی اگر سه شخص یک ملک را خریداری کنند و هدفشان سودآوری باشد نیاز است که با هم متحد شوند و تا زمان سودآوری خوب ملک صبر نمایند. در صورتی که یکی از افراد عجله در فروش داشته باشد شاید کمی اختلاف ایجاد شود.

هوشمندانه سرمایه گذاری کنید!

بایون به شما کمک می کند تا سرمایه‌گذاری هوشمندانه داشته باشید! این روزها که پول ارزش چندانی ندارد بسیاری از افراد نگران از بین رفتن ارزش واقعی سرمایه خود هستند و دیگر شرایط برای خرید ملک مانند گذشته وجود ندارد، در این وضعیت بسیار مهم است که بتوانید از روش های سرمایه گذاری گروهی استفاده نمایید و با سرمایه گذاران دیگر آشنا شوید تا بتوانید ارزش اقتصادی سرمایه خود را حفظ کنید.

در سایت بایون می توانید موقعیت املاک مختلف را مشاهده کنید و همینطور با خریداران مختلفی آشنا شوید و بررسی های لازم را اعمال کنید. سرمایه گذاری اگر به شکل واقعی و درست صورت بگیرد اثر بخشی زیادی دارد بنابراین ریسک پذیر باشید و سعی کنید از روش های به روز سرمایه گذاری کمک بگیرید این روزها یک شخص با یک میزان سرمایه نمی تواند قدم بزرگی بردارد بنابراین خرید و فروش های تیمی کمک می کند تا ارزش مالی سرمایه شما حفظ شود.

نتیجه گیری

هر سوالی در مورد سرمایه‌گذاری مشترک دارید با تیم املاک بایون در میان بگذارید تا ابهامات شما برطرف شود. هرچه نگاه شما به سرمایه گذاری هوشمندانه تر باشد سودآوری شما نیز بیشتر خواهد بود. با یک تماس ساده شرایط را برای شما توضیح خواهیم داد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.