بایون
بایون
جلوه های ویژه در تور مجازی - پانومن

جذب مشتری با شرکت بایون

چگونگی جذب مشتری با شرکت بایون

روش‌های بازاریابی در حوزه املاک و مستغلات
روش‌های بازاریابی در حوزه املاک و مستغلات – buy0n.com

جذب مشتری توسط شرکت بایون؛یکی از چالش‌هایی که شرکت‌های معاملات ملکی یا آژانس‌های املاک با آن روبرو هستند، چگونگی جذب مشتری است. این امر تا آن حد مهم است که موفقیت و بقای فعالیت شرکت به آن بستگی دارد. در حقیقت یک شرکت معاملات ملکی باید بداند که با چه افراد، چه سلیقه‌ها و چه درخواست‌هایی روبروست تا بتواند ملک‌های مورد نظر مشتریان را با توجه به سلیقه آن‌ها در اختیارشان قراردهد. از آن‌جایی که حضور مداوم، فعال، مستمر و منظم شرکت معاملات ملکی در رسانه‌های تبلیغاتی برای جذب مشتری اهمیت دارد، در این مقاله به چگونگی    جذب مشتری توسط شرکت بایون خواهیم پرداخت تا عملکرد این شرکت را در زمینه تحقق این آرمان بررسی نمائیم. بنابراین اگر شما نیز یک مشتری ملک یا فردی هستید که در حوزه معاملات ملکی فعالیت دارید، مطالعه این مقاله می‌تواند برایتان سودمند باشد. از اینرو تا پایان این متن با ما همراه باشید!

معرفی شرکت بایون و جذب مشتری توسط شرکت بایون

روش های نوین بازاریابی املاک | تکنیک های طلایی افزایش فروش ملک

گرچه مراجعه به آژانس‌های املاک یکی از اصلی‌ترین و پایه‌ای ترین روندهای یافتن ملک مورد نظر و خرید یا اجاره آن است، اما  طی تحقیقی که انجمن ملی کارگزاران املاک و مستغلات آمریکا(NAR) انجام داده‌است، این نتیجه بدست‌آمده که در حال حاضر 92 درصد افرادی که به دنبال خرید یا اجاره ملک هستند، از طریق اینترنت ملک مورد نظر خود را جستجو می‌کنند. بنابراین می‌توان گفت که امروزه اینترنت و شبکه‌های اجتماعی و مجازی به راحتی نقش آژانس‌های املاک را گرفته‌اند و در این حوزه موفق عمل می‌کنند. از اینرو چنانچه شرکتی بخواهد به موفقیت در جذب مشتری برسد، ناگزیر از متوسل‌شدن به چنین ابزارهایی است.

شرکت بایون، به عنوان یک شرکت فعال در حوزه پروژه‌های ساختمانی و معاملات ملکی، توانسته‌است به وسیله ساخت‌وسازهای مختلف از جمله ساخت مسکن مهر در کشور، طی چند سال اخیر موفق عمل کند. این شرکت توانسته‌است با استفاده از تبلیغات گوناگون به مشتریان اطلاع‌رسانی کرده و در راستای جذب مشتری توسط شرکت بایون موفقیت‌های زیادی بدست آورد. فعالیت‌های شرکت بایون در این راستا باعث شده مشتریان به راحتی به ملک مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

بازاریابی آنلاین و چگونگی جذب مشتری توسط شرکت بایون

مشاور املاک در ازای پولی که می‌گیرد چه کار می‌کند؟ - ایسنا

عصر نوین و ورود اینترنت به دنیای مدرن در همه جنبه‌های زندگی سهولت ایجاد کرده‌است به طوری که با فشار چند دکمه بر روی کیبورد لپ‌تاپ یا گوشی، به راحتی می‌توان به ملک مورد نظر برای خرید یا اجاره دست‌یافت. این امر ما را از مراجعات حضوری و صرف وقت برای پیداکردن ملک در فایل‌های کاغذی و انجام تشریفات کاغذبازی معاف می‌کند. یکی از روش‌های جذب مشتری توسط شرکت بایون در حوزه بازاریابی آنلاین، ارائه تبلیغات تلویزیونی اعم از زیرنویس، انبوه پیامکی و همچنین انتشار بروشور و کاتالوگ بوده‌است.

روش دیگر، استفاده از طراحی وب‌سایت و درج آگهی در آن است که قسمتی از سایت به جستجوی املاک اختصاص یابد. در این روش، می‌توان آگهی‌های مربوط به ملک‌های مختلف را با عکس‌های واقعی و واضح به همراه عناوین جذاب، جزئیات مربوط به ملک و ایجاد راه‌های ارتباطی از جمله ایمیل، شبکه‌های اجتماعی، تلفن و … در اختیار کاربران قرارداد. این روش به دلیل سهولت استفاده و صرفه‌جویی در وقت، کاربران زیادی را جذب می‌کند و منتهی به موفقیت شرکت یا آژانس معاملات ملکی می‌گردد. سایت بایون با ایجاد یک پل ارتباطی قوی به این روش توانسته‌است به جذب مشتری توسط شرکت بایون دست یابد.

شبکه‌های اجتماعی و جذب مشتری توسط شرکت بایون

روش های نوین بازاریابی املاک | تکنیک های طلایی افزایش فروش ملک

از آن‌جایی که 53% ایرانیان به شکل کاربر فعال در شبکه‌های اجتماعی حضور دارند و طی روز به طور میانگین 5 الی 9 ساعت را در فضای مجازی صرف می‌کنند،  می‌توان گفت جذب مشتری توسط شرکت بایون در این شبکه‌ها و مخصوصاً اینستاگرام که یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های مجازی محسوب می‌شود، با سهولت بیشتری انجام می‌گردد.

علاوه بر تلگرام، واتس‌اپ، اینستاگرام و ایمیل، می‌توان از لینکدین و یوتیوب نیز به منظور گسترش تبلیغات استفاده نمود. البته تنوع و تعدد اپ‌های مجازی و مشغله‌های زیاد زندگی ممکن است به همه کاربران فرصت استفاده از همه اپ‌ها را ندهد، اما چنانچه تمایل دارید به روش جذب مشتری توسط شرکت بایون عمل کنید، می‌توانید در همه اپ‌های فوق حساب کاربری بسازید و تبلیغات خود را انجام دهید. هر یک از این اپ‌ها یک شانس برای شما محسوب می‌شوند. به خاطر داشته‌باشید که ساخت اکانت در این اپ‌ها با کیفیت حضور متفاوت است، بنابراین علاوه بر این‌که خدمات خود را در این اپ‌ها ارائه می‌کنید، باید کیفیت تبلیغات و فعالیت خود را نیز افزایش دهید تا بهتر دیده شوید.

برای این‌که بتوانید مانند جذب مشتری توسط شرکت بایون، موفق عمل کنید، باید صفحه‌ای را برای مشاوره املاک در نظر بگیرید و موضوعاتی از جمله خرید، فروش، رهن و اجاره خانه، آپارتمان، ویلا و زمین به صورت تفکیک شده و با تمام جزئیات مربوط به آن به همراه عکس‌های با کیفیت از املاک مورد نظر و همچنین محتواهای جذاب در رابطه با نحوه معامله، شرایط و ضوابط و همچنین راه‌های ارتباطی به کاربران خود ارائه کنید. بنابراین مهم‌ترین بخش موفقیت شما مانند جذب مشتری توسط شرکت بایون، در گروی تعامل خوب با کاربران است که می‌تواند آن‌ها را تبدیل به مشتری شما کند.

یک ایده خلاقانه برای افزایش جذب مشتری

۱۶ایده اثربخش و مهم برای بازاریابی املاک و مستغلات در سال ۱۴۰۰ | مجله خانه انزلی

یکی از روش‌هایی که می‌تواند منجر به افزایش کاربران شما و بازدید از سایت‌تان شود، این است که از کاربران خود درخواست کنید چنانچه ملکی برای فروش، رهن یا اجاره دارند، عکس‌های با کیفیتی از آن تهیه کرده و برای شما ارسال کنند تا درباره آن‌ها تبلیغ و بازاریابی کنید. به این ترتیب هم بازاریابی برای کاربران خود انجام داده‌اید و هم آمار بازدید از سایت شما فزایش می‌یابد و بیشتر و بهتر دیده می‌شوید. این روش‌های ساده اما کاربردی باعث شده‎اند مراجعات حضوری و استفاده از فایل‌های کاغذی حجیم و دست‌وپاگیر منسوخ و از دور خارج شوند.

از آن‌جایی که پیشرفت تکنولوژی، گسترش وب و سهولت استفاده از موتورهای جستجو، دسترسی به مواردی را که کاربر به دنبال آن است آسان نموده، با ساخت یک وب‌سایت و ایجاد قسمت‌های مختلف دسته‌بندی شده با شرح جزئیات از جمله عکس‌های باکیفیت، تورهای مجازی، دسترسی راحت به نقشه گوگل، نقاط دسترسی مجاور و مسافت‌ها، به کاربر امکان می‌دهید به سهولت به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی یابد.

بنابراین هرچه فرآیند دسترسی به دیتاها را سهل‌تر کنید و به وسیله بارگذاری محتواهای مناسب که قوانین سئو در آن‌ها رعایت شده باشند، بهتر در صفحات وب دیده شوید، شانس موفقیت شما بیشتر خواهد بود. این روش موجب می‌شود یک کاربر راغب تبدیل به یک مشتری گردد. این یکی از راه‌کارهایی است که منجر به جذب مشتری توسط بایون شده‌است. بنابراین می‌توان گفت همگامی و همراهی با تکنولوژی و تولید محتوای مناسب در راستای تحقق این اهداف می‌تواند کاربر را به سمت شما جذب کند و با تبدیل آن به  مشتری بر افزایش مشتری‌ها و انجام معاملات بیشتر شما بیفزاید.

استفاده از روش بازاریابی پیامکی جهت جذب مشتری

بهترین روش‌ بازاریابی و تبلیغات بنگاه مشاور املاک | ملی پیامک

شما نیز می‌توانید به روش جذب مشتری توسط شرکت بایون، با خرید پنل اس‌ام‌اس مخصوص املاک، از اپلیکیشن ارسال انبوه پیامک استفاده کرده و به صورت ماهانه یا هفتگی پیام‌های مرتبط با تبلیغات خود را به بازار هدف ارسال کنید. بازار هدف می‌تواند بر اساس منطقه، کدپستی، پیش شماره تلفن ثابت، محله، جنسیت، سن یا سایر آیتم‌ها مثلاً مشاغل خاص مانند پزشکان، وکلا، مشاغل آزاد و … و همچنین اصناف گوناگون از جمله مشاوران املاک، انبوه‌سازان، پیمان‌کاران و … تنظیم شود. نکته‌ای که در این روش مهم است این است که متن پیام شما باید ساده، روان، قابل درک و جذاب باشد. متن پیام باید بتواند هم‌خوان با نیاز مخاطب باشد و او را تشویق به همکاری با شما کند. در متن تبلیغاتی ارسالی از طرف شما باید راه‌های ارتباطی از جمله آدرس، نام املاک، شماره تماس، وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی را که در آن حساب کاربری دارید، وجود داشته‌باشند.

استفاده از تور مجازی

جلوه های ویژه در تور مجازی - پانومن

امروزه فناوری اینترنت امکانی به کاربران داده‌است که در حوزه بازاریابی، گردشگری، معاملات ملکی، معرفی هتل‌ها و … به راحتی و با کمک‌گرفتن از چند کلیک ساده فضای معرفی شده را به گونه‌ای ببینند که انگار حقیقتاً در آنجا حضور دارند. این تکنولوژی در ابتدا در حوزه معرفی موزه‌ها و مکان‌های توریستی استفاده شد و سپس به سایر حوزه‌ها راه یافت. استفاده از تور مجازی منجر به افزایش 35% فروش آنلاین می‌شود. علاوه بر این در وقت و هزینه کاربر نیز صرفه‌جویی می‌کند. بنابراین شما نیز می‌توانید مانند جذب مشتری توسط شرکت بایون، از جدیدترین ابزار و روش‌ها به منظور بهبود آگهی‌های خود و ایجاد اعتبار بیشتر و حرفه‌ای‌تر استفاده کنید و آمار بازدید، تماس و فروش خود را افزایش دهید. امکان دسترسی 24 ساعته به اطلاعاتی که در اختیار مشتریان قرار می‌دهید و همچنین امکان نظرخواهی از آنان، در نهایت منتهی به افزایش فروش بیشتر و موفقیت شما خواهدشد.

اهمیت تبلیغات برای جذب بهتر مشتری در حوزه املاک

تبلیغات رایگان مشاورین املاک(طرح برد برد) - تیم یک دو سه پاسخگوی سوالات ملکی شما

حوزه املاک، حوزه‌ای پر رقیب است. برای بهتر دیده شدن و موفقیت در این رقابت و جذب مشتری لازم است تبلیغات خود را به صورت درست و مؤثر انجام دهید.تأکید بر ایجاد اعتماد و جلب اطمینان مشتری انجام دهید.

بنابراین با دادن ایده های نوین در امور بازاریابی در زمینه جلب اعتماد مشتری و ارائه تبلیغات مؤثر میتوانید موفق عمل کنید. با استفاده از این ایده‌ها در فضای مجازی، مجلات، روزنامه‌ها، کارت‌های ویزیت، بروشور، کاتالوگ، پیامک و ابزارهای مشابه به مشتریان خود به شیوه‌ای مؤثر اطلاع‌رسانی کنید. همچنین باید بتوانید ذهنیت خوبی از خود در ذهن و فکر مشتری ایجاد کنید. این همان روش است که منجر به جذب مشتری توسط شرکت بایون نیز شده‌است. این کار می‌تواند منتهی به موفقیت و فروش بیشتر شما شود. بنابراین ایجاد اعتبار و اطمینان در ذهن مشتری و اطلاع‌رسانی درست می‌تواند سکوی پرتاب شما به سمت موفقیت گردد.

اگر نگران صرف هزینه بابت تبلیغات خود در فضای مجازی هستید، شبکه اجتماعی اینستاگرام که هم طیف گسترده‌ای از کاربران را در اختیار شما قرار می‌دهد و هم از محبوبیت زیادی برخوردار است، می‌تواند شما را یک گام نسبت به رقبایتان جلو بیندازد. بنابراین با ویژگی‌ای که این شبکه دارد و از طریق هشتک‌گذاری و تولید محتوای درست می‌توانید خواست و تبلیغات خود را به شکل مؤثری هدف‌گذاری کرده و اطلاعات خود را به شکل مناسبی در اختیار مشتریان قرار دهید و بدون شک این کار ارزش صرف هزینه را خواهد داشت.

استفاده از محتوای با کیفیت، برنامه‌ریزی دقیق و سرمایه‌گذاری در این شبکه‌ها، می‌تواند موجب جلب اعتماد مشتریان و افزایش اعتبار و جایگاه شغلی شما شود. به خاطر داشته‌باشید که استفاده از تبلیغات و ارسال آگهی‌های خود در شبکه‌های مجازی را به صورت مدون و مداوم انجام دهید و با صرف هزینه از متخصصان این حوزه کمک بگیرید. این همان راهی است که قبلاً جذب مشتری توسط شرکت بایون پیموده است.

حتی می‌توانید از چاپ آگهی در روزنامه‌ها، مجلات، تولید کارت ویزیت و بروشور، کاتالوگ، چاپ آگهی در کتابچه‌های تبلیغاتی محلی، ایجاد وب‎سایت، بنر و بیلبورد استفاده کنید. در محل زندگی خود با انجام فعالیت‌های اجتماعی و ارائه مقاله و آموزش به مشاوران املاک فعالیت خود را به دید مشتریان برسانید و بر ذهنیت آن‌ها تأثیر مطلوبی به جا گذارید. بنابراین با توجه به رکود بازار مسکن و تعدد آژانس‌های املاک، اگر به روش‌های گفته شده بتوانید به طور تخصصی در حوزه بازاریابی درون خطی و برون خطی، فعالیت خود را ارتقاء دهید. شما می‌توانید امیدوار باشید که در حوزه فروش بیشتر و موفقیت‌های بیشتر گام برداشته‌اید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.