بایون
بایون

خرید، فروش و اجاره ی انواع ساختمان های اداری- تجاری مسکونی

  1. فروشنده ملک:

    فروشنده ملک باید در نظر داشته باشد که به هنگام فروش ملک شخصی خویش، باید قوانین و نکاتی را رعایت کند تا معامله ی فیمابین به درستی و بدون هیچ گونه مشکلی انجام شود. به طور مثال فروشنده ملک باید قبل از فروش، ایرادات و نواقص ساختمان خود را مطرح نماید. این ایرادات عبارتند از داشتن مشکلات حقوقی و قضایی ملک، نواقص ساخت، مشاع بودن و … . اگر این مشکلات قبل از معامله مطرح نگردد؛ ممکن است کل معامله زیر سوال برود و حتی فسخ شود. لذا به این نکته باید بسیار دقت نمود.

پس از فروش ساختمان یا ملک، فروشنده باید مالکیت را به خریدار واگذار کند. انتقال مالکیت بسته به معامله دارای بازه های زمانی متفاوتی خواهد بود. لذا در معامله به این نکته نیز توجه شود. هم چنین خریدار باید جانب احتیاط را رعایت کند و در معامله از فروشنده ملک وکالت مورد نیاز را در خصوص ملک خریداری شده بگیرد تا در آینده با مشکلات توقیف اموال و … روبرو نشود.

در ادامه به بررسی توضیحاتی در خصوص اجاره آپارتمان، اجاره ویلایی، اجاره مغازه، فروش آپارتمان، فروش ویلایی، فروش تجاری، فروش اداری، فروش مسکونی و اجاره مسکونی می پردازیم. با ما همراه باشید.

  1. اجاره آپارتمان:

آپارتمان نشان داده شده در شکل زیر، با ویو و چشم انداز عالی در منطقه ی شمال تهران اجاره داده می شود. همان طور که در تصویر مشخص است؛ نور این آپارتمان بسیار عالی بوده و پنجره های سراسری آن فضای دلنشینی را به محیط می دهند. متراژ این واحد 200 متر می باشد و دارای 3 اتاق خواب است. کف سرامیک می باشد لذا در مفروش کردن منزل نیز دغدغه ی زیادی نخواهید داشت. این واحد در طبقه ی پنجم است و به نوعی سیستم گرمایش از کف خواهید داشت. سرویس حمام و توالت به صورت مجزا می باشد. هم چنین این آپارتمان دارای توالت فرنگی نیز می باشد. سیستم تهویه مطبوع این واحد شامل پکیج و اسپلیت است که با جدیدترین فناوری روز دنیا طراحی و اجرا شده است. برای برقراری ارتباط با مالک این واحد می توانید با شماره ی مذکور در سایت تماس بگیرید.

  1. اجاره ویلایی:

    وب سایت اینترنتی بایون فقط مخصوص اجاره آپارتمان نمی باشد. حوزه ی کاری این مجموعه همه جانبه است. لذا شما می توانید برای اجاره ویلایی نیز از این سایت اقدام کنید. این وب نه تنها در حوزه ی اجاره املاک فعالیت دارد بلکه در حیطه ی فروش و خرید ساختمان ها نیز فعال می باشد. بدون مراجعه های پی در پی و مدام به املاکی های مختلف، می توانید در حالی که در منزل هستید؛ اقدام به بررسی گزینه های موجود کنید و سپس گزینه ی مناسب را هایلایت کنید. سپس با برقراری تماس می توانید با صاحب ملک قرار گذاشته و اگر ملک را پسندیدید؛ اقدام به عقد قرارداد نمایید. به این ترتیب بسیار در وقت و انرژی شما صرفه جویی خواهد شد و می توانید از دیگران سبقت بگیرید.

  1. اجاره مغازه:

    واحد تجاری مشهود در تصویر زیر، واقع در مجتمعی تجاری با بازدیدی بالا اجاره داده می شود. درب کرکره ای و فلزی این مغازه، واحد و اجناس شما را از گزند سارقین در امان نگه می دارد. متراژ این واحد چیزی 60 متر و کف سرامیک می باشد. نور مغازه در روز عالی و در شب نیز با لامپ های تعبیه شده در سقف بسیار خوب می باشد. مالک مغازه با مستاجرین و کاسبان عزیز کنار آمده و با قیمت توافقی این واحد را اجاره خواهد داد. همان طور که در تصویر مشخص است؛ واحد مزبور تمیز بوده و نیاز به نظافت آن چنانی ندارد. برای برقراری ارتباط با مالک ملک می توانید با شماره ی ذکر شده در سایت تماس بگیرید.

  1. فروش آپارتمان:

    لازم به ذکر است که شما عزیزان می توانید اطلاعات ملک خود را در وب سایت بایون ثبت کنید. منتظر باشید تا خریداران با شما تماس بگیرند. لذا شما قادر خواهید بود عملیات فروش آپارتمان خود را نیز در این وب سایت انجام دهید. برای جذب مشتریان بیشتر، بهتر است از زاویه های مختلف از آپارتمان خود عکاسی کنید و عکس های با کیفیت و وضوح بالا را آپلود نمایید. هم چنین ویژگی ها و مشخصات آپارتمانتان را نیز در قسمت توضیحات ذکر کنید. به این ترتیب مشتری اطلاعات آپارتمان مذکور را خواهد داشت و با سنجیدن شرایط نسبت به تماس با شما و تعیین قرار ملاقات اقدام خواهد کرد.

  1. فروش ویلایی:

    برای فروش ملک ویلایی خود طبق توضیحات بالا می توانید در بایون اقدام کنید. هم چنین شما بزرگواران می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاوران و گروه پشتیبانی بایون ارتباط برقرار کنید. راه های ارتباطی با این تیم حرفه ای در وب سایت بایون ذکر گردیده است و شما می توانید همه روزه در ساعات کاری، نسبت به برقراری ارتباط اقدام نمایید. برای فروش ویلایی، می توانید همانند فروش آپارتمان، عکاسی حرفه ای انجام داده و عکس های با کیفیت را آپلود نمایید.

هم چنین مشخصات و ویژگی های ملک خود را به همراه قیمت مورد نظر ذکر کنید تا از تماس اضافی خودداری خودداری شود. گرچه بیان نقاط ضعف ملک ممکن است از مشتریان شما بکاهد ولی ما به شما توصیه می کنیم که حتی نکات منفی ملک خود را عنوان نمایید. چرا که آخر کار عیب کار مشخص می شود و این گونه هم وقت شما تلف می شود و هم وقت مشتری. با گفتن این موضوع، مشتری با آگاهی کامل ممکن است حتی با موارد عنوان شده کنار آمده و معامله به سر انجام برسد.

  1. فروش تجاری:

    فروش تجاری نیز یکی از آن معامله های پر سود خواهد بود. البته لازم به ذکر است که خریدار باید حتما از تمام جوانب ملک آگاهی یابد سپس اقدام به خرید کند. بررسی این که آیا ملک قابلیت تجاری شدن را دارد یا خیر؟ این که آیا برای بیزینس مورد نظر آیا آن منطقه مناسب است یا نه؟ و نکاتی از این قبیل باعث می شود تا شما به عنوان خریدار متضرر نشوید که هیچ بلکه سود بسیاری نیز از این معامله عایدتان شود. بنابراین در هر معامله ای با گوش و چشم باز اقدام به خرید یا حتی فروش کنید. لازم به ذکر است که هنگام خرید یا اجاره حتما دقت کنید که آیا دخل و خرج شما با هم سنخیت دارد یا خیر؟ چرا که علاج واقعه پیش از وقوع باید کرد.

  1. فروش اداری:

   فروش اداری نیز در وب سایت بایون به راحتی و سهولت قابل انجام است. واحدهای اداری برای فروش، اجاره و یا رهن در بایون در دسترس شما عزیزان قرار داده شده است. با مشخص کردن محدوده ی مورد نظر خود و متراژ واحد می توانید گزینه ی ایده آل را انتخاب نمایید. استفاده ی بهینه از تکنولوژی همین است که باعث می شود در وقت و انرژی شما صرفه جویی  شود.

شما برای راه اندازی شرکت، مطب، دفتر مهندسی، واحد فروش و … می توانید از این آپشن سامانه استفاده کنید. واحدهای در مجتمع های تجاری و حتی مسکونی نیز رویت می شود. البته اگر شغل شما به گونه ای است که لازم است با مخاطب ارتباط نزدیک داشته باشید؛ بهتر است به موقعیت ملک نیز توجه کنید که دسترسی راحتی داشته باشد و به نوعی در آن منطقه مورد استقبال واقع شود. رعایت همین نکات ساده باعث پیشرفت و رونق کسب و کار شما خواهد شد.

  1. فروش مسکونی:

    فروش واحدهای مسکونی اعم از ویلایی، کلنگی، آپارتمانی و … در بایون انجام پذیر است. باور کنید که ساعت ها، روزها، هفته ها و حتی ماه ها صرف پیدا کردن منزل بسیار طاقت فرساست. چرا که با مراجعه به املاکی ها همین زمان لازم است تا منزل مناسب شما پیدا شود. این در حالی است که شما می توانید در کمترین زمان ممکن و با صرف انرژی کمی واحد مناسب خود را پیدا نموده و پای معامله بنشینید. البته لازم به ذکر است که شما باید از بی نقص بودن ملک و ساختمان و هم چنین نداشتن مشکل حقوقی آن اطمینان حاصل کنید. در غیر این صورت ممکن است متضرر شوید. چرا که شرکت بایون مسئولیتی در قبال عواقب ناشی از این مشکلات نخواهد داشت و فقط در مقام معرف شما را به یکدیگر معرفی خواهد کرد.

  1. اجاره مسکونی:

نحوه ی اجاره ی مسکونی نیز دقیقا مشابه با روش بالا صورت خواهد گرفت. همین الان و همین لحظه دست به کار شوید و به وب سایت بایون مراجعه کنید تا روش کار با آن را یاد بگیرید. به این ترتیب در هر لحظه از شبانه روز می توانید واحد و ملک دلخواه خود را د راین سامانه جستجو کنید و اقدام به اجاره، خرید و یا رهن آن کنید. ضمن این که شماره تماس مالک قرار داده شده است و می توانید با برقراری تماس با فرد مورد نظر، به توافقات لازم برسید. اگر مالک با مستاجر راه بیاید و مستاجر نیز حقوق مالک را رعایت کند؛ این دو می توانند تا مدت ها با هم تعامل داشته باشند.

 

در پایان از همراهی شما بزرگواران بی نهایت سپاس گزاریم. امیدواریم تا با مطالعه ی این مقاله توانسته باشید اطلاعات مفیدی را در خصوص خرید، فروش و اجاره ی ساختمان های اداری- تجاری و مسکونی به دست آورده باشید.   شاد و پیروز باشید

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.