بایون
بایون
راهنمایی جامع برای خریدار منزل و آپارتمان

راهنمایی جامع برای خریدار منزل و آپارتمان

چگونه به راهنمایی افراد خریدار منزل و آپارتمان می پردازیم

اگر خریدار منزل و آپارتمان هستید قطعا به جنبه سرمایه گذاری و ارزش آن توجه ویژه دارید. درست است که یک خریدار منزل و آپارتمان در وهله اول به دنبال سرپناهی امن و ایمن برای خود و خانواده اش است، اما همه افراد خریدار منزل و آپارتمان در هنگام خرید ملکشان به روزی هم فکر می کنند که برای تبدیل به احسن کردن این منزل و یا آپارتمان قصد اقدام خواهند داشت. پس به دنبال یک ملک بی نقص،خوش نقشه و فول امکانات متناسب با بودجه خود می گردند.

مواردی که برای یک فرد خریدار منزل و آپارتمان اهمیت دارد، امکانات آن واحد ملکی است. شاید تصور کنید فقط مواردی از جمله داشتن انباری، پارکینگ، تراس، آسانسور و متراژ بنا برای خریدار منزل و آپارتمان و یا حتی موارد اجاره اهمیت داشته باشد و خریدار متناسب با بودجه ای که دارد، فایل ها را بررسی می کند. اما یک فرد حرفه ای به مواردی بیش از این ها توجه دارد.

بررسی نکات مورد توجه خریدار

برای همه‌ی متقاضیان خریدار منزل و آپارتمان محله ای که بنا در آن ساخته شده اهمیت دارد و در حقیقت یکی از فاکتورهای مهمی که در تعیین قیمت خرید و یا اجاره یک ملک اثر گذار است، منطقه آن می باشد. اینکه منطقه ای متناسب با امکانات و بودجه خود انتخاب کنید، اندکی سخت به نظر می رسد و نقش مشاورین املاک کمک به خریدار منزل و آپارتمان در همین مورد است زیرا ممکن است به طور مثال خریدار، ملکی را مطابق بودجه اش اما بدون پارکینگ در منطقه ای بپسندد ولی مشاور املاک، فایل بهتر و با پارکینگ در منطقه ای دیگر به او معرفی کند.

یا اینکه خریدار خانه نور‌گیر و جنوبی مدنظرش باشد اما با توجه به بودجه اش حاضر شود سر معامله با یک واحد آپارتمان شمالی برود که در این مورد هم نقش فرد مشاوره دهنده بسیار مهم است. اصلا یکی از مواردی که باعث می شود معامله ملک به خصوص خرید آن زمان زیادی ببرد، همین موارد می تواند باشد.

کیفیت بنای ساختمان

یکی دیگر از موضوعاتی که خریدار منزل و آپارتمان به آن توجه دارد، کیفیت بنای ساختمان است. کیفیت بنا شامل سن بنا و نوع مصالح استفاده شده در آن می باشد که این موضوع هم روی قیمت بسیار تاثیر دارد. با توجه به متغیر بودن قیمت مصالح ساختمانی، کاملا واضح است که یک بنای بسیار ارزان با امکانات مفید، اگر به صورت عجیبی زیر قیمت منطقه معامله شود قطعا یکی از فاکتور هایی که باید درمورد‌ش بحث شود، متریال استفاده شده در بنا است، شاید کیفیت استاندارد را نداشته. البته در ظاهر بسیاری از ساختمان ها نیز این کیفیت ملموس است.

مورد دیگر، متراژ بالکن است. امروزه به دلیل تغییر یافتن سبک زندگی افراد، تمایل به سکونت در خانه های ویلایی و حیاط دار شمالی و آپارتمان های نور‌گیر جنوبی و بالکن های وسیع زیاد شده است. برای بسیاری از خریداران و مستاجران اهمیت دارد که متراژ بالکن زیاد باشد و یا منزل نور‌گیر باشد که البته پنجره های بزرگ واحد های جنوبی، بحث صرفا نور‌گیر بودن را حل کرده است.

تمامی این مواردی که ذکر شد، بدون همراهی یک مشاور آگاه و کار‌بلد ممکن نیست. جستجوی یک آپارتمان در مناطق مختلف شهر و بررسی کیفیت بنا و هزاران فاکتور دیگر فقط و فقط نیازمند این است که مشاوری دلسوز و کار‌بلد کنارتان باشد.

اجاره برای مشتری

اجاره برای مشتری

یکی دیگر از خدمات شرکت ما، همکاری با مشاورین املاک در جهت اجاره برای مشتری است. متقاضیانی که به دنبال ملک استیجاری هستند، می توانند با اعتماد به ما در ملک رویایی خودشان ساکن شوند. اجاره کردن یک ملک، پیچ و خم های خاص خود را دارد. فردی که قصد دارد به صورت موقت برای مدت مشخصی در یک منزل ساکن شود، امکانات رفاهی آن منزل برایش در اولویت است. سالم بودن دیوار ها، شیرآلات، پکیج، کف پوش و … از نکات مورد توجه در هنگام اجاره برای مشتری است.

معمولا مالک، پکیج و سیستم سرمایشی و گرمایشی را قبل از تحویل، سرویس می کند و داخل واحد را نیز رنگ شده تحویل می دهد که این موارد نیز قبل از تحویل، بررسی خواهد شد. شما منطقه و محله مورد نظرتان را می توانید با توجه به شرایط خودتان انتخاب کنید و بودجه مورد نظر را هم با ما درمیان بگذارید تا در پیدا کردن بهترین فایل و نزدیک ترین منزلی که در ذهن‌تان است به شما کمک کنیم.

خرید آپارتمان

استفاده از مرجع کاملا آگاه

نیک می‌دانید که از سالیان دور مراکز مشاور املاک در حوزه ارائه خدمات اجاره برای مشتری و خریدار منزل و آپارتمان فعالیت می کردند اما امروزه با گسترش تکنولوژی و وسیع شدن شهر ها، هم دسترسی به تمامی محله ها عملا نا‌ممکن شده است و هم اینکه افراد به دنبال صرفه جویی در وقت و انرژی خود هستند. آنها به دنبال مرجعی کامل و آگاه می گردند تا در کمترین زمان ممکن بتوانند به منزل رویایی شان دست پیدا کنند.

بنگاه های سنتی فقط فایل های همان محله ای که به آن دسترسی دارند را می شناسند اما شرکت ما این خبر را به افراد خریدار منزل و آپارتمان می دهد که نه تنها در محله ای خاص، بلکه در هر شهر و استانی که شما مد نظر داشته باشید آماده ارائه اطلاعات هستیم. ما یک بانک اطلاعاتی قوی در خصوص تمامی فایل های خرید و فروش و اجاره در تمامی نقاط ایران داریم و تمام پارامتر هایی که برای شما حائز اهمیت است را بررسی می کنیم و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می دهیم.

تصویر تمامی فایل ها در سایت شرکت، قابل مشاهده هستند و با بررسی مو‌شکافانه در مورد امکانات از قبیل ( پکیج، پوشش کف، متریال به کار رفته در ملک، انبار، پارکینگ، آسانسور، تراس، وضعیت نورگیر بودن بنا و غیره ) این فایل ها در اختیار شما قرار گرفته است.

دیگر محدودیت مکان برای ما مطرح نیست، اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می گیرد با در نظر گرفتن هر محله و خیابان و حتی ترافیک و شلوغی و میزان جمعیت آن محله است. ما با ارتباط گرفتن با تمام املاکی هایی که زیر نظر شرکت فعالیت می کنند، می توانیم به شما کمک کنیم تا به ایده آل ترین ملک در سطح بودجه خودتان برسید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.